Benefit benefitu: jaké výhody přináší firemní psycholog

Benefit benefitu: jaké výhody přináší firemní psycholog
2.9.2019

Pamatujte, že pokud máte povolat firemní psychologa, nemusí vaši firmu trápit neshody mezi zaměstnanci, nízká motivace k práci ani vysoká fluktuace. Nemusíte hasit, až když vám hoří les. Firemní psycholog prospěje i zdravé firmě.

Firemní psycholog - vcelku mladý benefit, který se dostává do kurzu. Je pro vás velkou neznámou? Váháte, zda by byl pro vás užitečný? Zjistěte, co s firemním psychologem získáte.


Fenomén průzkum spokojenosti. A jak je spokojený šéf?

Fenomén průzkum spokojenosti. A jak je spokojený šéf?
20.8.2019

Blaho zaměstnance je kapitál současnosti. Dobré výsledky z průzkumu znamenají nadějné vyhlídky pro firmu. A co šéfové? Možná mají pocit, že si vší péčí o blaho zaměstnance podřezávají sami pod sebou větev.

Průzkumů spokojenosti zaměstnanců mají HR oddělení plné kanceláře. Řídíte firmu? Jak by vypadala vaše spokojenost, kdyby někdo “prozkoumával” vás?


Co prozradí (o) uchazeči test osobnosti?

Co prozradí (o) uchazeči test osobnosti?
20.8.2019

Osobnostních testů a psychotestů je nepřeberné množství. Uchazeči mohou pomoci s výběrem povolání, vám zas s výběrem uchazeče. Nejsou však vševědoucí. Vždy spoléhejte na vaše zkušenosti. Jsou nad zlato.

Co při pohovoru prozradí psychotesty a osobnostní testy? Mohou být dobrým odrazovým můstkem. Personalistovy zkušenosti jsou však stále nad zlato.


Pracujte s lidmi na stejné vlnové délce

Pracujte s lidmi na stejné vlnové délce
12.8.2019

Obdivuji každého, kdo umí pracovat, jak se říká, s lidskými zdroji. Tito profesionálové musejí mít svatou trpělivost, pochopení i vytrvalost. Bez znalostí spousty oborů se neobejdou.


Výpověď zaměstnance není výzva k boji

Výpověď zaměstnance není výzva k boji
25.7.2019

Pohovorům i tomu, jak se starat o nové zaměstnance, se věnuje poměrně hodně pozornosti. Není se čemu divit, jde přece o dobro firmy, o potenciál nových nápadů a z nich plynoucích zisků. Když ale přijde na výpověď, dostává se personalista často na tenký led. Co všechno si musíte ohlídat, abyste se s odcházejícím zaměstnancem rozešli pokud možno v dobrém, nebo aspoň bez zbytečně vyhrocených emocí a finančních ztrát?

Řešíte výpověd zaměstnance? Dejte si pozor, aby bylo vše dle platné legislativy. Chcete vědět, jak to bude s odstupným? A co reorganizace pracovních pozic?


Sídlo firmy

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno
IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

Zapsaná v OR vedeným Krajským soudem v Brně pod sp. zn. C 43477

 

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

+420 603 456 779