Napište motivační dopis, kterým náboráře zaujmete

Napište motivační dopis, kterým náboráře zaujmete
28.9.2023

Může se vám zdát, že je dnes hledání práce stále automatizovanějším procesem a motivační dopis ztrácí na významu. Opak je však pravdou. Právě motivační dopis je totiž často rozhodujícím důvodem, proč si vás pozvou na pohovor, a neskončíte v šuplíku mezi dalšími neúspěšnými uchazeči. Jak napsat motivační dopis, který opravdu zaujme a zvýší vaše šance na pozvání na pohovor?

Motivační dopis není zkostnatělý relikt z minulosti. Správně napsaný vám může dveře otevřít i do té firmy, kde by vás na základě životopisu rovnou odmítli.


Online pohovor: Návod na úspěch

Online pohovor: Návod na úspěch
25.8.2023

Práce, komunikace na dálku a online pracovní schůzky se staly běžnou praxí. Stejně tak častými se stávají i online pohovory. Mohlo by se zdát, že pohovor z “pohodlí domova” bude méně stresující než ten naživo v cizím prostředí. Opak však může být pravdou. Jak se na online pracovní pohovor připravit, aby vaše dovednosti a osobnost vynikly i přes obrazovku? Máme pro vás 9 tipů, jak na virtuálním pohovoru zazářit.

Jste nervózní z online pracovního pohovoru? Skvěle se připravte s našimi 9 užitečnými tipy a zvládněte to levou zadní.


‚‚Stojím za víc‘‘ - jak můžete získat lepší zaměstnání?

‚‚Stojím za víc‘‘ - jak můžete získat lepší zaměstnání?
16.7.2023

V zaměstnání tráví většina z nás nezanedbatelnou část života. Není proto divu, pokud patříte mezi ty, kteří by rádi usilovali o lepší zaměstnání. Ať už si pod tím pojmem představujete cokoliv - od lepších mzdových podmínek, přes drobný kariérní postup nebo tým vlastních lidí až po úplný obrat a zásadní změnu oboru. Usilovat o lepší zaměstnání můžete v jakékoliv době i v jakékoliv životní fázi. A pokud k svojí vizi přistoupíte systematicky a účelově, dost možná ji proměníte v realitu.

Cítíte na stávající pozici diskomfort? Rádi byste získali lepší práci? Máme pro vás několik tipů, jak na to.


Kompas pro profesní život: kariérní poradenství vám ukáže správný směr

Kompas pro profesní život: kariérní poradenství vám ukáže správný směr
3.7.2023

Máte vlastnosti, zkušenosti a praxi manažera? Můžete se ohlédnout za svými pracovními úspěchy, ale zároveň víte, že jste zdaleka ještě neřekli poslední slovo? Nezáleží na tom, kolik milníků jste překonali, pokud máte stále chuť jít dál. Kariérní poradenství vám bude dobrým pomocníkem. Ujasníte si, jaké jsou vaše cíle a co dělat proto, abyste jich dosáhli.

Máte manažerskou praxi, zkušenosti a zároveň chuť posouvat svůj profesní život dál? S kariérním poradenstvím se vydáte správným směrem.


Aktivita se vyplácí: Na co se zeptat na pohovoru?

Aktivita se vyplácí: Na co se zeptat na pohovoru?
16.5.2023

Hledáte novou práci a chcete na náboráře udělat ten nejlepší dojem. Už jsme se spolu podívali na to, jak napsat životopis a motivační dopis. Přidali jsme i několik užitečných tipů, jak se na samotné interview připravit. Pracovní pohovor není jednostranný výslech uchazeče. Měla by to být smysluplná a pro obě dvě strany přínosná konverzace, na jejímž konci zůstane dobrý pocit z rozumně stráveného času. Z pohovoru byste si měli vy i zaměstnavatel odnést maximum užitečných informací o sobě navzájem.

Při hledání práce se vyplácí být aktivní. Chcete zanechat dobrý dojem na zaměstnavatele? Máme pro vás tipy, na co se zeptat na pohovoru.


Sídlo firmy

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno
IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

Zapsaná v OR vedeným Krajským soudem v Brně pod sp. zn. C 43477

 

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

+420 603 456 779