Zaměstnanecké benefity: pamatujte na účelnost a rovnováhu

Zaměstnanecké benefity: pamatujte na účelnost a rovnováhu
5.2.2020

V době, kdy stále trvá tvrdý souboj o lidské zdroje, se počítá každý zaměstnanecký benefit navíc. Doslova. Zevně i zvenčí firem přichází tlak na to, aby atraktivních firemních benefitů přibývalo. Personalisté jsou pak stavěni před nelehký úkol: zvolit takové benefity, které zaujmou, dávají smysl a zároveň jsou pro firmu udržitelné. Cesta k zaměstnancově spokojenosti přitom vede jinudy a je překvapivě jednoduchá.

Personalisté jsou stavěni před nelehký úkol: zvolit takové benefity, které zaujmou, dávají smysl a zároveň jsou pro firmu udržitelné. Cesta k zaměstnancově spokojenosti přitom vede jinudy a je překvapivě jednoduchá.


Personalista na pronájem? Nebojte se outsourcovat

Personalista na pronájem? Nebojte se outsourcovat
14.1.2020

Co je to outsourcing? Vyčlenění nějaké firemní činnosti a předání její správy a odpovědnosti firmě jiné. “Pronajmutí zdrojů” může vaší společnosti přinést řadu výhod. I v případě takové na první pohled zcela interní záležitosti, jakou jsou vlastní lidské zdroje. Outsourcing personalistiky je tématem dnešního článku.

Outsourcing může vaší firmě přinést řadu výhod. I v případě personalistiky.


CSR? Poznejte výhody společenské odpovědnosti

CSR? Poznejte výhody společenské odpovědnosti
14.1.2020

Co je CSR aneb Corporate Social Responsibility aneb společenská odpovědnost firmy? Má smysl být společensky odpovědnou firmou? Má. Čím více ji zakomponujete do vlastní firemní kultury, tím větší výhody vám přinese.

Má smysl být společensky odpovědnou firmou? Jaké má společenská odpovědnost výhody?


Poděkujte zaměstnancům nezapomenutelným večírkem

Poděkujte zaměstnancům nezapomenutelným večírkem
9.12.2019

Firemním večírkem - ať už vánočním, novoročním, velikonočním nebo jakýmkoliv jiným - vyjadřujete zaměstnancům vděčnost za jejich práci a oddanost. Přinášíme pár tipů na to, jak uspořádat firemní večírek, na který budou vaši kolegové rádi a dlouho vzpomínat.

Přinášíme pár tipů na to, jak uspořádat firemní večírek, na který budou zaměstnanci rádi a dlouho vzpomínat.


Doba zkracování: jak se vypořádat se zkrácenými úvazky

Doba zkracování: jak se vypořádat se zkrácenými úvazky
9.12.2019

Hlasy volající po kratších úvazcích jsou slyšet stále častěji i u nás. Řekněme si to otevřeně, hvězdy (nebo spíše legislativa) zkráceným úvazkům nadvakrát nepřejí. Přesto se vyplatí zvážit, co v tomto ohledu můžete pro své (potenciální) zaměstnance udělat.

Hlasy volající po zkrácených úvazcích jsou slyšet stále častěji. Vyplatí se zvážit, co v tomto ohledu můžete pro své zaměstnance udělat.


Sídlo firmy

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno
IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

Zapsaná v OR vedeným Krajským soudem v Brně pod sp. zn. C 43477

 

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

+420 603 456 779