Recruitment: 3 trendy, které hýbou světem náboru

Recruitment: 3 trendy, které hýbou světem náboru
9.11.2022

Poslední léta ovlivněná především celosvětovou pandemií přinesla pracovnímu trhu mnoho změn. Změnila se totiž celá společnost a je jasné, že i trh práce se tomuto vývoji neubránil. To, co nám ještě před třemi lety přišlo nemyslitelné, se teď děje zcela hladce a je to pro většinu lidí naprosto přirozené. Zářným příkladem je téma home office. Většina z těchto velkých změn s námi patrně už zůstane a je na nás, abychom si z nich vzali to nejlepší. Co se událo na poli zvaném recruitment?

Hledáte nové zaměstnance? Personální agentura poradí, jak v současnosti na úspěšný recruitment. Co je na poli náboru in?


Benefity v zaměstnání

Benefity v zaměstnání
23.8.2022

Chcete odměnit své zaměstnance za dobrou práci? Nabídněte jim benefity, které dostanou ke své obvyklé mzdě. Tyto odměny mají mnoho různých podob a jsou skvělou motivací a odměnou pro vaše zaměstnance. Navíc u některých zaměstnaneckých benefitů mohu čerpat výhody i jejich rodinní příslušníci, čímž je motivace vašich pracovníků ještě větší.


Co přinesl Covid vědě, technologiím a světu

Co přinesl Covid vědě, technologiím a světu
27.11.2020

Všem je jasné, že v post-pandemickém světě bude spousta věcí jinak. Ačkoliv má člověk vůči změnám hluboko zakořeněnou nedůvěru, řada jich vedla nebo povede dobrým směrem. Jaké pozitivní dopady měla současná situace na vědu, technologie, strojírenství, vývoj a pokrok? A jaké vize naopak vzbuzují protichůdné názory?

Jaké pozitivní dopady měla současná situace na obory jako věda nebo strojírenství? A co naopak vzbuzuje protichůdné názory?


Home office a motivace k práci: jak udržet lidi ve hře

Home office a motivace k práci: jak udržet lidi ve hře
18.11.2020

Z domu dnes pracuje každý, u koho je to alespoň trochu možné. Za poslední měsíce se náhled některých lidí na home office podstatně změnil. Na vině je nedostatek sociálního kontaktu a pocit osamělosti, který práce z domova jenom umocňuje. Jako by toho nebylo málo, zaměstnavatelé čelí další výzvě: udržet si navzdory izolaci zájem a angažovanost zaměstnanců. Pomoci naštěstí mohou i jednoduché triky.

Zaměstnavatelé čelí další výzvě: udržet si navzdory izolaci zájem a angažovanost zaměstnanců. Jak na motivaci při dlouhodobé práci z domu?


Co přinesou lepší časy? Možná větší zájem o firemního psychologa

Co přinesou lepší časy? Možná větší zájem o firemního psychologa
29.10.2020

Současná doba a její dění dávají zabrat nejspíš každému. Situace, jaká nemá v novodobých dějinách obdoby, je pro člověka náročná po všech stránkách. Tu psychickou nevyjímaje. Jakkoliv je však současnost šílená, přinesla nebo přinejmenším jistě přinese také něco dobrého. Možná poteče ze státního rozpočtu víc peněz do vědy. A možná se naučíme lépe přijímat, že onemocnět můžeme nejen na těle, ale i na duši. Mezi standardními zaměstnaneckými benefity se tak třeba může časem objevit i firemní psycholog.

Jakkoliv je současnost šílená, přinesla nebo přinejmenším jistě přinese také něco dobrého. Možná se naučíme lépe přijímat, že onemocnět můžeme nejen na těle, ale i na duši.


Sídlo firmy

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno
IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

Zapsaná v OR vedeným Krajským soudem v Brně pod sp. zn. C 43477

 

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

+420 603 456 779