Kariérní poradenství: kudy dál?

Kariérní poradenství: kudy dál?
13.12.2023

V každém z nás se někdy probudí otázka: ‚‚Je tohle opravdu ta pravá práce pro mě?‘‘ Pokud se ocitáte na křižovatce a nejste si jistí, kterým směrem se vydat, může být kariérní poradenství vaší navigací. Bez ohledu na to, jestli stojíte na prahu vyhoření, nebo jste právě dokončili školu a hledáte směr, kariérní poradci jsou tu, aby vám pomohli objevit nové možnosti.

Objevte své silné stránky, profesní zájmy, ujasněte si hodnoty, vylaďte životopis, najděte naplňující práci. Jak vám pomůže kariérní poradenství?


6 tipů kde hledat nabídky práce online

6 tipů kde hledat nabídky práce online
22.11.2023

Málokdo má to štěstí, že by novou práci našel hned. Když navíc pořádně nevíte, kde hledat, může se hledání pracovních příležitostí stát poněkud úmorným. Máte pocit, že hledáte jehlu v kupce sena? Nezoufejte. Máme pro vás 6 tipů, kde nabídky práce hledat. A to pohodlně na internetu a zcela zdarma.

Nedaří se vám nic pořádného najít? Těchto 6 tipů, kde hledat nabídky práce, vám s hledáním vašeho nového místa pomohou. A to na internetu a zcela zdarma.


Home office: 5 hlavních výhod a 5 nevýhod práce z domova

Home office: 5 hlavních výhod a 5 nevýhod práce z domova
20.10.2023

Práce z domova, známá také jako ‚‚home office‘‘, láká profesionály z různých oborů. Mnoho lidí se pro tuto pracovní formu rozhodne kvůli flexibilitě a komfortu, které nabízí. Práce z domova má řadu výhod, zároveň se s ní pojí i určité výzvy. Která pro a proti zvážit?

Jaké jsou pro a proti práce z domova? Zvažte hlavní výhody a nevýhody, pracujte efektivněji a beze stresu.


Napište motivační dopis, kterým náboráře zaujmete

Napište motivační dopis, kterým náboráře zaujmete
28.9.2023

Může se vám zdát, že je dnes hledání práce stále automatizovanějším procesem a motivační dopis ztrácí na významu. Opak je však pravdou. Právě motivační dopis je totiž často rozhodujícím důvodem, proč si vás pozvou na pohovor, a neskončíte v šuplíku mezi dalšími neúspěšnými uchazeči. Jak napsat motivační dopis, který opravdu zaujme a zvýší vaše šance na pozvání na pohovor?

Motivační dopis není zkostnatělý relikt z minulosti. Správně napsaný vám může dveře otevřít i do té firmy, kde by vás na základě životopisu rovnou odmítli.


Online pohovor: Návod na úspěch

Online pohovor: Návod na úspěch
25.8.2023

Práce, komunikace na dálku a online pracovní schůzky se staly běžnou praxí. Stejně tak častými se stávají i online pohovory. Mohlo by se zdát, že pohovor z “pohodlí domova” bude méně stresující než ten naživo v cizím prostředí. Opak však může být pravdou. Jak se na online pracovní pohovor připravit, aby vaše dovednosti a osobnost vynikly i přes obrazovku? Máme pro vás 9 tipů, jak na virtuálním pohovoru zazářit.

Jste nervózní z online pracovního pohovoru? Skvěle se připravte s našimi 9 užitečnými tipy a zvládněte to levou zadní.


Sídlo firmy

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno
IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

Zapsaná v OR vedeným Krajským soudem v Brně pod sp. zn. C 43477

 

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

+420 603 456 779