Kariérní poradenství: kudy dál?

13.12.2023

Otevřete bránu k novým možnostem

V každém z nás se někdy probudí otázka: ‚‚Je tohle opravdu ta pravá práce pro mě?‘‘ Pokud se ocitáte na křižovatce a nejste si jistí, kterým směrem se vydat, může být kariérní poradenství vaší navigací.

 

Bez ohledu na to, jestli stojíte na prahu vyhoření, nebo jste právě dokončili školu a hledáte směr, kariérní poradci jsou tu, aby vám pomohli objevit nové možnosti.

 

Vaše silné stránky a profesní zájmy

Zjistěte, co vás skutečně motivuje a jak můžete využít své osobnostní silné stránky.

 

Kariérní poradci vám pomohou odhalit vaše jedinečné schopnosti a najít ty oblasti, které by pro vás mohly být ty nejzajímavější – ať už jsou to obchodní pozice, kreativní sféra nebo například oblast potravinářství.

 

Proces kariérního poradenství

Pomoc při ujasnění si hodnot i ladění životopisu.

 

  1. Začínáme 45 minutovým hovorem, abychom vás trochu poznali, vyjasnili si, jaké jsou naše možnosti, jaké jsou vaše předpoklady.

  2. Pošleme vám odkaz na dotazník, abyste jej mohli vyplnit v pohodlí domova a beze stresu.

  3. Následně se domluvíme na setkání u nás v Brně nebo online.

  4. Na setkání detailně rozebereme další kroky a případné doplňující testy. Kariérní poradci vám pomohou nejen s ujasněním si hodnot v životě i v práci, v jakém oboru své místo hledat, ale také například s úpravou životopisu.

 

Jaké metody používáme? Využíváme například projektivní metody, psychologické testy profesních zájmů. Pomůže vám uvědomit si, co je pro vás nyní v práci opravdu důležité. Profesní postup, peníze, prestiž, kontakt s lidmi, přátelské vztahy, pomoc druhým, samostatnost, seberealizace, krátká pracovní doba umožňující jít po práci brzy domů a věnovat se dětem nebo koníčkům. 

 

  1. V rámci nástavby vás můžeme připravit na výběrové řízení pohovorem nanečisto.

 

Jak kariérní poradenství pomáhá

Příběh bývalého hokejisty

Jak se sportovec našel v prodeji a interiérovém designu.

 

Od mala žil jenom hokejem. Ve 25 letech, ze zdravotních důvodů, musel skončit se sportovní kariérou a netušil, kam teď. Přišli jsme na to, že má velmi dobré vystupování a dokáže se prosadit. Doporučili jsme mu práci s lidmi, v oblasti obchodu, se špetkou tvůrčí práce. Podařilo se mu získat místo prodejního konzultanta v interiérové firmě, kde spojil všechny tyto aspekty.

 

Příběh kreativní účetní

Od vyhořelé účetní k rozkvětu v reklamě.

 

Celý život byla hlavní účetní. Cítila se vyhořelá, protože je buď sama doma nebo v úzkém okruhu lidí. Ukázalo se, že je velmi kreativní a sociálně zaměřená. Od čísel přešla do reklamní společnosti a vykvetla jako obrázek.

 

Otevřete dveře své nové kariéře

Váš profesní osud není vytesaný do kamene – pomůžeme vám objevit nové cesty.

 

Kariérní poradenství není jen o nalezení práce, která vás bude bavit a naplňovat. Je také o cestě k sebepoznání. Cena služby je 2 200 Kč vč. DPH.

 

 

Dejte své kariéře nový směr. Rezervujte si termín kariérního poradenství.

Zanechte kontaktní údaje a návrh termínu setkání. Do 24 hodin vás budeme kontaktovat.

Sídlo firmy

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno
IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

Zapsaná v OR vedeným Krajským soudem v Brně pod sp. zn. C 43477

 

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

+420 603 456 779