Růst mezd na každém kroku. Jak se kráčí personalistům?

Růst mezd na každém kroku. Jak se kráčí personalistům?
10.9.2019

Neuplyne snad týden bez novinového článku o rostoucích mzdách. Zvěsti o bohatnoucím Česku a zvyšujících se platech číhají na každém rohu. Těžko říct, jestli znervózňují více ty, kteří si o vyšším příjmu mohou nechat jen zdát, nebo ty, od kterých se očekává, že budou mzdy také navyšovat. Jak se s růstem mezd s chladnou hlavou popasovat?

Růst mezd přichází stále častěji na přetřes. Rostou, rostou a prý ještě porostou. Jak na dění na mzdovém trhu nahlížet z pohledu personalisty? Chytře a předvídavě, jako vždycky.


Benefit benefitu: jaké výhody přináší firemní psycholog

Benefit benefitu: jaké výhody přináší firemní psycholog
2.9.2019

Pamatujte, že pokud máte povolat firemní psychologa, nemusí vaši firmu trápit neshody mezi zaměstnanci, nízká motivace k práci ani vysoká fluktuace. Nemusíte hasit, až když vám hoří les. Firemní psycholog prospěje i zdravé firmě.

Firemní psycholog - vcelku mladý benefit, který se dostává do kurzu. Je pro vás velkou neznámou? Váháte, zda by byl pro vás užitečný? Zjistěte, co s firemním psychologem získáte.


Fenomén průzkum spokojenosti. A jak je spokojený šéf?

Fenomén průzkum spokojenosti. A jak je spokojený šéf?
20.8.2019

Blaho zaměstnance je kapitál současnosti. Dobré výsledky z průzkumu znamenají nadějné vyhlídky pro firmu. A co šéfové? Možná mají pocit, že si vší péčí o blaho zaměstnance podřezávají sami pod sebou větev.

Průzkumů spokojenosti zaměstnanců mají HR oddělení plné kanceláře. Řídíte firmu? Jak by vypadala vaše spokojenost, kdyby někdo “prozkoumával” vás?


Co prozradí (o) uchazeči test osobnosti?

Co prozradí (o) uchazeči test osobnosti?
20.8.2019

Osobnostních testů a psychotestů je nepřeberné množství. Uchazeči mohou pomoci s výběrem povolání, vám zas s výběrem uchazeče. Nejsou však vševědoucí. Vždy spoléhejte na vaše zkušenosti. Jsou nad zlato.

Co při pohovoru prozradí psychotesty a osobnostní testy? Mohou být dobrým odrazovým můstkem. Personalistovy zkušenosti jsou však stále nad zlato.


Pracujte s lidmi na stejné vlnové délce

Pracujte s lidmi na stejné vlnové délce
12.8.2019

Obdivuji každého, kdo umí pracovat, jak se říká, s lidskými zdroji. Tito profesionálové musejí mít svatou trpělivost, pochopení i vytrvalost. Bez znalostí spousty oborů se neobejdou.


Sídlo firmy

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno
IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

Zapsaná v OR vedeným Krajským soudem v Brně pod sp. zn. C 43477

 

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

+420 603 456 779