Aktuální volné pozice : Chemie a potravinářský průmysl

VEDOUCÍ MINI-MLÉKÁRNY

Vysočina kraj
Agronomy|Chemie a potravinářský průmysl

HLEDÁ SE VEDOUCÍ MLÍKAŘ:-) Máte rádi jídlo a zvlášť mléčné výrobky? Zvládnete levou zadní rozplánovat práci 4 lidem, objednat suroviny a občas rozvést zboží k zákazníkům? A zároveň 2x týdně pomůžete ve výrobě s plněním kelímků? Super bude, když máte zkušenost v potravinářství, ale není to podmínkou. Pak se nám ozvěte! Máme pro Vás: - služební auto, telefon a notebook - pracovní jistotu stabilní společnosti - možnost osobního rozvoje Mléku NAZDAR:-) ZDAR!!!

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA (anorganická analýza)

Brno
Chemie a potravinářský průmysl|Obchod, nákup, prodej

Bez nadsázky jsme jedním z lídrů v oblasti laboratorních zařízení a špičkových přístrojů z oboru analytické chemie a fyzikálních měření: Hledáme PRODUKŤÁKA - OBCHODNÍKA do týmu anorganické chemie a fyzikálního měření.

VĚDEC - CHEMIE/FYZIKA

Vysočina kraj
Chemie a potravinářský průmysl|Technika, elektrotechnika

Máš zkušenosti v elektrochemii nebo s palivovými články? Používal jsi při svém výzkumu potenciostaty? Zkoumal jsi (nejen) vodíkové palivové články? Jsi absolvent nebo student doktorského studia v souvisejícím oboru? Zvládneš komunikovat v AJ na denní bázi? Přidej se k nám do týmu na pozici: VĚDEC - CHEMIE/FYZIKA. Jsme ryze česká společnost, která dodává elektronické přístroje do celého světa. Klademe velký důraz na vývoj a výzkum a díky tomu se posouváme a stále rosteme.

Nenašli jste co hledáte?

Chcete být informováni o nově vzniklých nabídkách z oboru Chemie a potravinářský průmysl?

* Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Sídlo firmy

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

 

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

 


IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

+420 603 456 779