Aktuální volné pozice : Agronomy

ZOOTECHNIK (junior) chovu mléčného skotu

Vysočina kraj
Agronomy

Zabýváme se tradiční zemědělskou prvovýrobou. Pěstujeme tržní plodiny a věnujeme se chovu skotu, zejména mléčného. Hospodaříme na Vysočině na Třebíčsku a Jihomoravském kraji na Ivančicku a Zbraslavsku. V rámci posílení týmu hledáme nového kolegu/-ni na pozici ZOOTECHNIKA.

ZOOKONZULTANT pro západní Čechy

Jihočeský kraj
Agronomy

Máte vystudovanou zootechniku nebo jiný zemědělský obor zaměřující se na chov zvířat? Ne...Nevadí...Stačí i praxe! Jste komunikativní, máte obchodního ducha a dokážete si představit práci v Agro businessu? Chcete pracovat z domu a organizovat si tak čas podle potřeb klienta a samozřejmě i Vašich vlastních? Pokud ano, tak pojďte pracovat pro nás...Expandující ČESKOU společnost, která zajišťuje komplexní výživu hospodářských zvířat (především skotu).

OBCHODNÍK - SPECIALISTA NA VÝŽIVU SKOTU, až 60tis., region Z Čechy

Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj
Agronomy|Obchod, nákup, prodej

Máte zkušenost s výživou skotu? Vystudoval/a jste zootechnický nebo veterinární obor? Hledáte práci v obchodě a nevadí Vám cestování po regionu Z Čech? Pokud ANO, nabízíme Vám pozici OBCHODNÍK - SPECIALISTA NA VÝŽIVU SKOTU v úspěšné a moderní české soukromé firmě, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem minerálních krmiv, mléčných krmných směsí, medikovaných premixů a krmiv, minerálních lizů a lizů instantních a dalších produktů.

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ MANAŽER v oblasti výživy zvířat - Z Čechy, fixní mzda 50tis

Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj
Agronom|Agronomy|Obchod, nákup, prodej

Máte zkušenost s vedením týmu lidí? Jste rozený obchodník? Hledáte práci v agro oboru a nevadí Vám cestování po regionu Z Čech? Pokud ANO, nabízíme Vám pozici REGIONÁLNÍ MANAŽER v oblasti výživy zvířat v úspěšné a moderní české soukromé firmě, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem minerálních krmiv, mléčných krmných směsí, medikovaných premixů a krmiv, minerálních lizů a lizů instantních a dalších produktů.

Nenašli jste co hledáte?

Chcete být informováni o nově vzniklých nabídkách z oboru Agronomy?

* Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Hlavní kancelář

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

Brno

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

Praha

APROFES, s.r.o.
Paříkova 11a
190 00 Praha 9

praha@aprofes.cz
Tel: +420 736 683 303

+420 603 456 779