Aktuální volné pozice : Stavebnictví a reality

SPECIALISTA ZAKÁZEK

Brno
Administrativa|Stavebnictví a reality|Strojírenský, slévárenský průmysl

Jsme specialisté na vytápění a vzduchotechniku. Na trhu úspěšně působíme již téměř 20 let. V rámci rozšíření týmu hledáme kolegu/kolegyni ideálně s technickým vzděláním a ochotou pracovat v rámci administrativy a zázemí pro klienty a obchodníky. Co budete dělat? • Řešíte kompletní administrativu zakázek o příjem zakázky (od obchodníků, servisu, práce v systému Pohoda) o ověření bonity firem (komunikace s pojišťovnou pohledávek a v systému Cribis) o zajištění objednání zakázky (ve spolupráci s kolegy z nákupu) o dohled nad termíny – dodání zboží od dodavatelů, splnění termínu pro zákazníka … o komunikace se zákazníky a obchodníky o termínu dodání zboží, předmětu, změnách – zajištění perfektního a bezproblémového dodání zboží tak, aby vše odešlo v termínu o komunikace s oddělením fakturace a logistiky ohledně vystavování potřebných dokladů, dopravy a skladu Co budete potřebovat k této práci? o multi-tasking, musíte být komunikativní člověk o důslednost, schopnost si věci zorganizovat a naplánovat o systematičnost v práci a jednání o schopnost řešit věci proaktivně, hledat řešení, zbytečně se nestresovat o technické myšlení – pochopení sortimentu dodávaných produktů Jaké byste měl/a mít znalosti a zkušenosti? o zkušenosti v jednání se zákazníky o prokazatelná praxe v administrativě, nejlépe v oblasti koordinace zakázek, logistiky, nákupu … o práce s PC (MS Office, Outlook, výhodou je znalost SW Pohoda) o výhodou je znalost AJ nebo NJ o řidičský průkaz sk. B Co Vám nabízíme? o mzdu od 25 tis Kč + výkonnostní odměny podle množství zakázek a fungování firmy o 5 dní zdravotního volna za rok o stravenkový paušál o po zapracování - Multisport karta, příspěvky na penzijní připojištění o možnost částečné práce z domu Pracoviště: Brno Pokud Vás tato pozice zaujala, dejte nám o sobě vědět.

AREA SALES MANAŽER (který rozumí oceli, opláštění, fasádám)

Praha, Středočeský kraj
Obchod, nákup, prodej|Stavebnictví a reality|Strojírenský, slévárenský průmysl

Chcete být součástí opravdu špičkové skandinávské společnosti? Co je za námi? 80 let navrhování, výroby a instalace rámových konstrukcí pro nejnáročnější stavební projekty. Kromě ocelových konstrukcí v oblasti pozemního stavitelství vyrábíme i mostní ocelové konstrukce pro železnice a dálnice. Náš tým specialistů v České republice posiluje o nového parťáka na pozici Area sales managera.

KAM Praha + střední Čechy

Praha
Obchod, nákup, prodej|Stavebnictví a reality

Máte technický mozek nebo stavební či strojní vzdělání? Jste profík přes okna, fasády a různé typy stínící techniky? A k tomu všemu se ještě alespoň trochu domluvíte německy nebo anglicky?

VEDOUCÍ KONSTRUKCE (s AJ/NJ, mzda 70 000 Kč)

Středočeský kraj
Stavebnictví a reality|Strojírenský, slévárenský průmysl

Již 30 let pracujeme na vývoji a výrobě kogeneračních jednotek s plynovými spalovacími motory. Hledáme šéfa našeho týmu konstruktérů.

REGIONÁLNÍ MANAŽER PRODEJE (stínící technika)

Praha, Středočeský kraj
Obchod, nákup, prodej|Stavebnictví a reality

Hledáme parťáka do obchodního týmu na region Praha + střední Čechy. Budete prezentovat, prodávat a technicky radit v produktech stínící techniky, markýz a rolet.

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Brno, Jihomoravský kraj, Vysočina kraj
Stavebnictví a reality|Top management

Jedna z největších developerských společností na Vysočině hledá do svého týmu nového kolegu, který se bude starat o jednotlivé projekty od nuly až do finálního ukončení. Je to velmi tvůrčí a rozmanitá práce, náročná, avšak zároveň prestižní. Proto hledáme kolegu, který má doložitelné a dlouhodobé zkušenosti v oblasti developerských projektů, zejména z oboru pozemního stavitelství

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro okenní a dveřní kování

Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj
Obchod, nákup, prodej|Stavebnictví a reality|Strojírenský, slévárenský průmysl

Předních výrobce okenní a dveřní techniky a automatických vstupních systémů hledá pro region Západních Čech akčního obchodníka na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro okenní a dveřní kování

PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA, 50tis

Zlínský kraj
Obchod, nákup, prodej|Stavebnictví a reality

Do týmu pohodových lidí našeho technického oddělení hledáme parťáka na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA!! Poradíte si s projektovým řízením? Jste technický guru? Domluvíte se bez problémů německy?

PROJEKTANT v oblasti bytové výstavby, mzda až 55tis

Vysočina kraj
Stavebnictví a reality

Přidejte se do týmu projektantů ekonomicky stabilní české stavební společnost, která zaměstnává více než 250 pracovníků na výstavbu průmyslových a zemědělských staveb, a také montovaných rodinných a bytových domů. Pro posílení týmu hledáme nového kolegu/ kolegyni se stavebním zaměřením.

SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ TECHNIK-stínící technika (mzda od 30 000 Kč výše)

Praha, Praha - východ, Středočeský kraj
Dělnické pozice|Ostatní pozice|Stavebnictví a reality

Co děláme? Instalujeme, montujeme a servisujeme stínící techniku, rolety, žaluzie, okenice. Jsme pobočkou zahraniční firmy s dlouholetou tradicí nejen na českém trhu. Posilujeme tým servisu a montáží.

Nenašli jste co hledáte?

Chcete být informováni o nově vzniklých nabídkách z oboru Stavebnictví a reality?

* Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Sídlo firmy

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

 

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

 


IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

+420 603 456 779