Aktuální volné pozice : Strojírenský, slévárenský průmysl

SPECIALISTA ZAKÁZEK

Brno
Administrativa|Stavebnictví a reality|Strojírenský, slévárenský průmysl

Jsme specialisté na vytápění a vzduchotechniku. Na trhu úspěšně působíme již téměř 20 let. V rámci rozšíření týmu hledáme kolegu/kolegyni ideálně s technickým vzděláním a ochotou pracovat v rámci administrativy a zázemí pro klienty a obchodníky. Co budete dělat? • Řešíte kompletní administrativu zakázek o příjem zakázky (od obchodníků, servisu, práce v systému Pohoda) o ověření bonity firem (komunikace s pojišťovnou pohledávek a v systému Cribis) o zajištění objednání zakázky (ve spolupráci s kolegy z nákupu) o dohled nad termíny – dodání zboží od dodavatelů, splnění termínu pro zákazníka … o komunikace se zákazníky a obchodníky o termínu dodání zboží, předmětu, změnách – zajištění perfektního a bezproblémového dodání zboží tak, aby vše odešlo v termínu o komunikace s oddělením fakturace a logistiky ohledně vystavování potřebných dokladů, dopravy a skladu Co budete potřebovat k této práci? o multi-tasking, musíte být komunikativní člověk o důslednost, schopnost si věci zorganizovat a naplánovat o systematičnost v práci a jednání o schopnost řešit věci proaktivně, hledat řešení, zbytečně se nestresovat o technické myšlení – pochopení sortimentu dodávaných produktů Jaké byste měl/a mít znalosti a zkušenosti? o zkušenosti v jednání se zákazníky o prokazatelná praxe v administrativě, nejlépe v oblasti koordinace zakázek, logistiky, nákupu … o práce s PC (MS Office, Outlook, výhodou je znalost SW Pohoda) o výhodou je znalost AJ nebo NJ o řidičský průkaz sk. B Co Vám nabízíme? o mzdu od 25 tis Kč + výkonnostní odměny podle množství zakázek a fungování firmy o 5 dní zdravotního volna za rok o stravenkový paušál o po zapracování - Multisport karta, příspěvky na penzijní připojištění o možnost částečné práce z domu Pracoviště: Brno Pokud Vás tato pozice zaujala, dejte nám o sobě vědět.

AREA SALES MANAŽER (který rozumí oceli, opláštění, fasádám)

Praha, Středočeský kraj
Obchod, nákup, prodej|Stavebnictví a reality|Strojírenský, slévárenský průmysl

Chcete být součástí opravdu špičkové skandinávské společnosti? Co je za námi? 80 let navrhování, výroby a instalace rámových konstrukcí pro nejnáročnější stavební projekty. Kromě ocelových konstrukcí v oblasti pozemního stavitelství vyrábíme i mostní ocelové konstrukce pro železnice a dálnice. Náš tým specialistů v České republice posiluje o nového parťáka na pozici Area sales managera.

SEŘIZOVAČ/PROGRAMÁTOR CNC, mzda až 35tis

Vysočina kraj
Strojírenský, slévárenský průmysl

Staň se součástí našeho malého týmu! HLEDÁME MEZI SEBE ŠIKOVNÉHO SEŘIZOVAČE CNC! PRÁCE NA 2 SMĚNY!

MISTR STROJNÍ VÝROBY

Zlínský kraj
Strojírenský, slévárenský průmysl|Výroba, provoz

Jsme jedním z největších světových výrobců průmyslových kol, obručí, otočných kladek a pevných kladek pro vnitropodnikovou dopravu. Zaměstnáváme více než 900 zaměstnanců po celém světě. Na pobočku ve Slušovicích hledáme MISTRA VÝROBY

VEDOUCÍ KONSTRUKCE (s AJ/NJ, mzda 70 000 Kč)

Středočeský kraj
Stavebnictví a reality|Strojírenský, slévárenský průmysl

Již 30 let pracujeme na vývoji a výrobě kogeneračních jednotek s plynovými spalovacími motory. Hledáme šéfa našeho týmu konstruktérů.

PLÁNOVAČ VÝROBY

Zlínský kraj
Strojírenský, slévárenský průmysl|Výroba, provoz

Máte zkušenosti s plánováním výroby, ideálně s vědomostmi v obrábění, výcevřetenové stroje?

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro okenní a dveřní kování

Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj
Obchod, nákup, prodej|Stavebnictví a reality|Strojírenský, slévárenský průmysl

Předních výrobce okenní a dveřní techniky a automatických vstupních systémů hledá pro region Západních Čech akčního obchodníka na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro okenní a dveřní kování

KONSTRUKTÉR/NABÍDKÁŘ, Brno-střed

Brno, Jihomoravský kraj
Strojírenský, slévárenský průmysl

Společnost specializující se na průmyslovou automatizaci hledá do svého týmu člověka na pozici: KONSTRUKTÉR/NABÍDKÁŘ

Nenašli jste co hledáte?

Chcete být informováni o nově vzniklých nabídkách z oboru Strojírenský, slévárenský průmysl?

* Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Sídlo firmy

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

 

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

 


IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

+420 603 456 779