Aktuální volné pozice : Obchod, nákup, prodej

OBCHODNÍ REFERENT/KA s angličtinou 25-35.000 Kč

Brno, Jihomoravský kraj
Administrativa|Obchod, nákup, prodej

Máš nadšení a chuť proniknout do tajů obchodu? Nemáš strach zvednout telefon a anglicky se domluvit s našimi zákazníky v Evropě, Asii i USA? Pak tě zveme do našeho 4 členného týmu obchodních referentů v menší obchodní firmě v Brně na Olomoucké! Hledáme OBCHODNÍHO REFERENTA/TKU s komunikativní ANGLIČTINOU, který se postará o vyřízení objednávek u našich stávajících zákazníků.

OBCHODNÍ MANAŽER

Brno
Obchod, nákup, prodej

Hledáme to týmu parťáka, který se bude starat o celý obchod, rozvoj a otevírání dalších MO prodejen v ČR a v zahraničí, zvládne e-commerce, bude rozvíjet a budovat nové příležitosti v zahraničí.

SALES MANAGER PRO CZ/SK

Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Praha, Vysočina kraj, Zlínský kraj
Obchod, nákup, prodej

Máte zkušenost s odsávací a filtrační technikou v průmyslu nebo se pohybujete ve dřevozpracujícím nebo plastikářském průmyslu? A máte obchodního ducha? Pak jste to právě Vy, koho hledáme na pozici Sales manager pro CZ/SK

SALES ACCOUNT MANAGER / BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Brno, Jihomoravský kraj, Praha
Obchod, nákup, prodej

Máte chuť být součástí nového projektu v segmentu vzdělávacích školních pomůcek? Zajímají Vás nové technologie a 3D tisk? Chcete cestovat a vytvořit síť obchodních partnerů nejen v Evropě, ale také v Americe a Asii? Pro obchodní společnost se sídlem v Brně, hledáme do týmu SALES ACCOUNT MANAGERA.

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA PRO MIKROSKOPY v průmyslu

Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj
Chemie a potravinářský průmysl|Obchod, nákup, prodej|Strojírenský, slévárenský průmysl|Technika, elektrotechnika

Zajímáte se o nejnovější trendy v mikroskopii? Chcete se dostat do světa špičkových mikroskopických, metalografických aplikací pro vědu a výzkum, lehký i těžký průmysl, automobilový, elektrotechnický, sklářský průmysl a další technické odvětví? Vystudovali jste VŠ technického směru? Právě pro Vás máme novou pozici v našem týmu.

Produktový specialista pro optickou mikroskopii

Praha, Středočeský kraj
Chemie a potravinářský průmysl|Obchod, nákup, prodej|Strojírenský, slévárenský průmysl|Zdravotnictví

Zajímáte se o nejnovější trendy v mikroskopii? Chcete se dostat do světa špičkových mikroskopických technik pro vědu a výzkum? Vystudovali jste VŠ přírodovědeckého, biologického, zdravotního, chemického či technického směru? Pak Vás rádi přivítáme mezi nás na pozici PRODUKTOVÝ SPECIALISTA .

OBCHODNÍ MANAŽER s AJ, nebo NJ (odlitky)

Brno
Obchod, nákup, prodej|Strojírenský, slévárenský průmysl

Vyrábíme a dodáváme ocelové odlitky a odstředivě lité trubky do těch nejnáročnějších provozů a pro odbyt a export hledáme nového kolegu.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - KRMIVA pro skot a drůběž, mzda od 50tis

Praha, Středočeský kraj
Agronomy|Obchod, nákup, prodej

Máte zkušenost s výživou skotu, prasat nebo drůbeže? Domluvíte se anglicky? Hledáte práci v obchodě a nevadí Vám cestování? Pokud ANO, nabízíme Vám pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - SPECIALISTA NA VÝŽIVU HOSP.ZVÍŘAT (prasata/skot/drůbež) v úspěšné a moderní zahraniční firmě, která se zabývá prodejem krmiv a krmných aditiv světových výrobců.

OBCHODNÍK - SPECIALISTA NA VÝŽIVU SKOTU, až 60tis., region ZČ, JČ, StČ

Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj
Agronomy|Obchod, nákup, prodej

Máte zkušenost s výživou skotu? Vystudoval/a jste zootechnický nebo veterinární obor? Hledáte práci v obchodě a nevadí Vám cestování po regionu Z Čech? Pokud ANO, nabízíme Vám pozici OBCHODNÍK - SPECIALISTA NA VÝŽIVU SKOTU v úspěšné a moderní české soukromé firmě, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem minerálních krmiv, mléčných krmných směsí, medikovaných premixů a krmiv, minerálních lizů a lizů instantních a dalších produktů.

NÁKUPČÍ stavebních materiálů s AJ, Praha

Praha, Středočeský kraj
Obchod, nákup, prodej

Máte zkušenost z pozice Nákupčího alespoň 3 roky? Nakupoval/a jste někdy stavební materiály? Domluvíte se plynule anglicky? Pokud ANO, tak jste člověk, kterého hledáme do našeho týmu! Významná česká developerská společnost, která se zabývá pronájmem nemovitostí, nákupem a prodejem nemovitostí hledá do týmu NÁKUPČÍHO stavebních materiálů.

NÁKUPČÍ značkových aktovek a školních potřeb (mzda 40 000 Kč)

Brno, Jihomoravský kraj
Obchod, nákup, prodej

Specialista nákupu pro značkové dětské aktovky a školní potřeby.

KEY ACCOUNT MANAGER

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Praha
Obchod, nákup, prodej

Máš obchodního ducha a orientuješ se v e-commerce? Je krása, kosmetika a beauty svět něčím, co by Tě mohlo naplňovat? Pak hledáme právě TEBE. Přidej se do týmu na pozici KEY ACCOUNT MANAGERA!

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT/KA - SV Čechy

Královéhradecký kraj, Středočeský kraj
Obchod, nákup, prodej

Pozor! Pozor! Hledá se FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT/KA pro region SV Čech! Co bude Vaše náplň práce? - návštěvy lékáren a lékařů v regionu - rozvíjení a upevňování vztahů s farmaceuty a lékaři - uzavíraní objednávek - plnění obchodních plánů v přiděleném regionu Co musíte splňovat, abyste byl/a ideální/m kandidátem/kandidátkou? - praxe na obdobné pozici - řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič - aktivní znalost MS Office - obchodního a týmového ducha, profesionální vystupování - samostatnost, flexibilita, pro-aktivita a loajalita Co můžeme nabídnout? - ohodnocení na základě pracovních úspěchů - fix až 40tis + provize - přátelské kolegy - služební vůz i pro soukromé účely - mobilní telefon a notebook - 5 týdnů dovolené Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete mi, prosím, svůj životopis na sara.spoustova@aprofes.cz a já se Vám ráda ozvu.

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ mzda až 55.000 Kč

Brno, Jihomoravský kraj
Obchod, nákup, prodej

Jste zkušený nákupčí a chcete se podívat i do zemí, odkud nakupujete? Máme stále více zakázek a posilujeme náš tým o nového kolegu na pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE do Čech - KRMIVA, mzda od 50tis

Jihočeský kraj, Praha, Středočeský kraj
Agronomy|Obchod, nákup, prodej

Máte zkušenost s výživou přežvýkavců? Domluvíte se anglicky? Hledáte práci v agru i obchodě a nevadí Vám cestování? Pokud ANO, nabízíme Vám pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - SPECIALISTA NA VÝŽIVU HOSP.ZVÍŘAT v úspěšné a moderní zahraniční firmě, která se zabývá prodejem krmiv a krmných aditiv světových výrobců.

JUNIOR SALES MANAGER se skvělou němčinou

Brno, Jihomoravský kraj
Obchod, nákup, prodej

Umíte kohokoliv "ukecat na víno" (ženskou/chlapa)? Dokážete to i v němčině? Pak Vás přivítáme mezi nás, obchodníky pro německý trh, kdy hledáme kolegu SALES MANAGERA/ BUSINESS DEVELOPMENT MANAGERA.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE DVEŘNÍ TECHNIKY, až 60tis

Liberecký kraj, Ústecký kraj
Obchod, nákup, prodej

Přední výrobce okenní a dveřní techniky a automatických vstupních systémů hledá pro region SEVERNÍCH ČECHC akčního obchodníka na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE DVEŘNÍ TECHNIKY.

Nenašli jste co hledáte?

Chcete být informováni o nově vzniklých nabídkách z oboru Obchod, nákup, prodej?

* Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Sídlo firmy

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno
IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

 

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

+420 603 456 779