Aktuální volné pozice : Obchod, nákup, prodej

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - SPECIALISTA NA VÝŽIVU HOSP.ZVÍŘAT

Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Vysočina kraj
Agronomy|Obchod, nákup, prodej

Máte zkušenost s výživou skotu, prasat nebo drůbeže? Domluvíte se anglicky? Hledáte práci v obchodě a nevadí Vám cestování? Pokud ANO, nabízíme Vám pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - SPECIALISTA NA VÝŽIVU HOSP.ZVÍŘAT (prasata/skot/drůbež) v úspěšné a moderní zahraniční firmě, která se zabývá prodejem krmiv a krmných aditiv světových výrobců.

MANAŽER NÁKUPU A LOGISTIKY

Zlínský kraj
Obchod, nákup, prodej|Top management|Výroba, provoz

Jsme zahraniční výrobní firma s historií již 25 let na trhu v ČR a zabýváme se výrobou plastových dílů pro automotive. Aktuálně nám v týmu chybí klíčový partner - Manažer nákupu a logistiky.

PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO MORAVU (svítidla)

Brno, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj
Obchod, nákup, prodej|Technika, elektrotechnika

Již 25 let vyrábíme LED svítidla pro průmyslové objekty, komerční objekty a veřejné osvětlení. Na Moravě nám chybí kolega, který by se staral o naše klienty a rozšiřoval by dobré jméno naší firmy.

OBCHODNÍ MANAŽER - stavební oblast

Praha
Obchod, nákup, prodej|Stavebnictví a reality|Top management

Pro velkou stavební a developerskou firmu, která je na trhu již více než 25 let se specializací na pozemní stavby, hledáme v rámci rozšíření týmu nového parťáka do obchodního týmu.

SERVISNÍ TECHNIK s AJ nebo NJ, 50tis

Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Praha, Středočeský kraj
Obchod, nákup, prodej|Strojírenský, slévárenský průmysl

Máte vyhlášku 50/78 Sb. §6? Jste časově flexibilní a nevadí Vám cestování? Domluvíte se anglicky nebo německy? Máte zkušenost se servisem strojů (opravy, montáže) a jejich uvedením do provozu? Pokud ano, staňte se SERVISNÍM TECHNIKEM, který plní převážně technické úkoly jako servis a poradenství zákazníkům a uživatelům dodaných výrobků v rámci zákaznických služeb v daném regionu.

Vítáme zkušené obchodníky i nováčky - Střední Čechy až 70 000 Kč

Středočeský kraj
Obchod, nákup, prodej

Jste komunikativní a umíte rychle navázat přátelské vztahy založené na vzájemné důvěře? Baví Vás obchod nebo se chcete naučit jak na to? Chcete mít svou pracovní dobu i výši platu ve svých rukou? A proč se na to ptáme? Protože přesně takový jsme i my a rádi Vás přivítáme v našem týmu, který se neustále rozrůstá kvůli zvyšujícímu se počtu zakázek.

NÁKUPČÍ SE ZNALOSTÍ TZB

Pardubický kraj
Obchod, nákup, prodej

Baví Vás nákup a vyznáte se v oboru TZB? Chcete nakupovat materiál, vybírat a jednat s novými dodavateli, vyhledávat nové obchodní příležitosti u stávajících klientů? Rád byste pracoval pro českou rodinnou firmu, kde dostanete ihned smlouvu na dobu neurčitou? Pokud Vás to zaujalo, určitě čtěte dál, protože právě do takové společnosti nyní rádi přivítáme nového a jediného NÁKUPČÍHO, který se stane nástupcem kolegy, který odchází do důchodu. Než to ale udělá, je připraven Vám své znalosti a zkušenosti s ochotou předat, abyste se v nové práci stal rychle odborníkem a cítil se tam dobře.

OBCHODNÍK - SPECIALISTA NA VÝŽIVU SKOTU, až 60tis., region Z Čechy

Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj
Agronomy|Obchod, nákup, prodej

Máte zkušenost s výživou skotu? Vystudoval/a jste zootechnický nebo veterinární obor? Hledáte práci v obchodě a nevadí Vám cestování po regionu Z Čech? Pokud ANO, nabízíme Vám pozici OBCHODNÍK - SPECIALISTA NA VÝŽIVU SKOTU v úspěšné a moderní české soukromé firmě, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem minerálních krmiv, mléčných krmných směsí, medikovaných premixů a krmiv, minerálních lizů a lizů instantních a dalších produktů.

Vítáme zkušené obchodníky i nováčky - Praha až 100 000 Kč

Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj
Obchod, nákup, prodej|Obchodník

Jste komunikativní a umíte druhé oslovit? Baví Vás obchod nebo se chcete naučit jak na to? Chcete mít svou pracovní dobu i výši platu ve svých rukou? A proč se na to ptáme? Protože přesně takový jsme i my a rádi Vás přivítáme v našem týmu, který se neustále rozrůstá kvůli zvyšujícímu se počtu zakázek.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro okenní a dveřní kování

Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj
Obchod, nákup, prodej|Stavebnictví a reality|Strojírenský, slévárenský průmysl

Předních výrobce okenní a dveřní techniky a automatických vstupních systémů hledá pro region Západních Čech akčního obchodníka na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro okenní a dveřní kování

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE s AJ/NJ

Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj
Obchod, nákup, prodej

Jste obchodník tělem i duší? Máte strojní vzdělání? Nevadí Vám cestování po regionu Čech? Domluvíte se bez problémů anglicky či německy? Pak jste ideální kandidát/ka na pozici OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro region ČECH

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA - molekulární spektroskopie

Praha
Obchod, nákup, prodej|Zdravotnictví

Bez nadsázky jsme jedním z lídrů na českém a slovenském trhu v oblasti laboratorních zařízení a špičkových přístrojů z oboru analytické chemie a fyzikálních měření: Na trhu působíme již 25 let. A aktuálně hledáme posilu do týmu molekulární spektroskopie - hledáme PRODUKŤÁKA - OBCHODNÍKA

Nenašli jste co hledáte?

Chcete být informováni o nově vzniklých nabídkách z oboru Obchod, nákup, prodej?

* Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Hlavní kancelář

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

Brno

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774

Praha

APROFES, s.r.o.
Paříkova 11a
190 00 Praha 9

praha@aprofes.cz
Tel: +420 603 456 779

+420 603 456 779