Aktuální volné pozice : Obchod, nákup, prodej

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE v geodézii (mzda až 60 000 Kč)

Jihomoravský kraj, Vysočina kraj
Obchod, nákup, prodej|Stavebnictví a reality

Společnost s významným postavením na trhu v oblasti inženýrské a stavební geodézie rozšiřuje svůj tým a hledá vhodného kandidáta na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

SPECIALISTA PRO VÝŽIVU ROSTLIN

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj
Obchod, nákup, prodej

Preferujete práci, kterou si můžete samostatně organizovat a vyjíždět na schůzky přímo z domu? Máte vzdělání VŠ/SŠ zaměřené na rostlinnou výrobu a zajímá Vás práce zemědělského směru? Jste obchodník tělem i duší? Staňte se Obchodním poradcem nebo poradkyní u české společnosti, která na náš trh přináší zajímavé zahraniční produkty. OBCHODNÍ ZÁSTUPCE v zemědělství!

Vítáme zkušené obchodníky i nováčky - Střední Čechy až 70 000 Kč

Středočeský kraj
Obchod, nákup, prodej

Jste komunikativní a umíte rychle navázat přátelské vztahy založené na vzájemné důvěře? Baví Vás obchod nebo se chcete naučit jak na to? Chcete mít svou pracovní dobu i výši platu ve svých rukou? A proč se na to ptáme? Protože přesně takový jsme i my a rádi Vás přivítáme v našem týmu, který se neustále rozrůstá kvůli zvyšujícímu se počtu zakázek.

NÁKUPČÍ SE ZNALOSTÍ TZB

Pardubický kraj
Obchod, nákup, prodej

Baví Vás nákup a vyznáte se v oboru TZB? Chcete nakupovat materiál, vybírat a jednat s novými dodavateli, vyhledávat nové obchodní příležitosti u stávajících klientů? Rád byste pracoval pro českou rodinnou firmu, kde dostanete ihned smlouvu na dobu neurčitou? Pokud Vás to zaujalo, určitě čtěte dál, protože právě do takové společnosti nyní rádi přivítáme nového a jediného NÁKUPČÍHO, který se stane nástupcem kolegy, který odchází do důchodu. Než to ale udělá, je připraven Vám své znalosti a zkušenosti s ochotou předat, abyste se v nové práci stal rychle odborníkem a cítil se tam dobře.

MANAŽER PRODEJE - stínící technika, žaluzie

Praha
Obchod, nákup, prodej|Stavebnictví a reality

Hledáme parťáka do obchodního týmu na region Praha střední Čechy. Budete prezentovat, prodávat a technicky radit v produktech stínící techniky, markýz a rolety.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE DVEŘNÍ TECHNIKY, 60tis, Praha+J Čechy

Jihočeský kraj, Praha
Obchod, nákup, prodej|Stavebnictví a reality

Předních výrobce okenní a dveřní techniky a automatických vstupních systémů hledá pro region Prahy a jižních Čech akčního obchodníka na pozici:

SPECIALISTA OBCHODU S KANCELÁŘSKOU TECHNIKOU A SPOTŘEBNÍM MATERIÁLEM

Praha
Obchod, nákup, prodej

Hledáme kolegu, který se chce zapracovat v obchodním týmu se zaměřením na kancelářskou techniku. Spolupracujeme se státní správou.

OBCHODNÍK - SPECIALISTA NA VÝŽIVU SKOTU, až 60tis., region Z Čechy

Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj
Agronomy|Obchod, nákup, prodej

Máte zkušenost s výživou skotu? Vystudoval/a jste zootechnický nebo veterinární obor? Hledáte práci v obchodě a nevadí Vám cestování po regionu Z Čech? Pokud ANO, nabízíme Vám pozici OBCHODNÍK - SPECIALISTA NA VÝŽIVU SKOTU v úspěšné a moderní české soukromé firmě, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem minerálních krmiv, mléčných krmných směsí, medikovaných premixů a krmiv, minerálních lizů a lizů instantních a dalších produktů.

Vítáme zkušené obchodníky i nováčky - Praha až 100 000 Kč

Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj
Obchod, nákup, prodej|Obchodník

Jste komunikativní a umíte druhé oslovit? Baví Vás obchod nebo se chcete naučit jak na to? Chcete mít svou pracovní dobu i výši platu ve svých rukou? A proč se na to ptáme? Protože přesně takový jsme i my a rádi Vás přivítáme v našem týmu, který se neustále rozrůstá kvůli zvyšujícímu se počtu zakázek.

OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Vysočina kraj
Obchod, nákup, prodej|Stavebnictví a reality

Jedinečná nabídka pro obchodníky z oblasti stavebnictví! Nabídka pro ty, kteří chtějí zúročit své zkušenosti, touží po volnosti a raději tráví čas jednáním se zákazníky než přípravou reportů.

OBCHODNÍ MANAŽER PRO DEVELOPERSKOU ČINNOST

Brno
Obchod, nákup, prodej|Stavebnictví a reality

BAVÍ VÁS OBCHOD, DEVELOPERSKÉ AKTIVITY A ČINNOSTI? JSTE " V OBRAZE" O DĚNÍ NA STAVEBNÍM TRHU - KDE SE CO PLÁNUJE STAVĚT, JAKÉ JSOU DEVELOPERSKÉ ZÁMĚRY? A JSTE ZKUŠENÝ VE VYŘIZOVÁNÍ PROJEKTŮ PRO DEVELOPERSKÉ AKTIVITY?

Obchodně-projektový manažer -AV technika (mzda od 50 000)

Praha, Středočeský kraj
Obchod, nákup, prodej|Obchodník|Projektant|Projektový manažer|Technika, elektrotechnika

Víte, že LED obrazovka nemá nic společného s ledem, ale se zobrazovací technikou? Chcete se podílet na tom, že návštěvníci prestižních sportovních areálů a koncertů vždy uvidí své hvězdy jasně a čistě? Přispějete rád/ráda k tomu, že se cestující na letišti a velkých dopravních uzlech neztratí a vždy stihnou svůj spoj? Máte zkušenosti s prodejem LED zobrazovací techniky?

PRODUKTOVÝ SPECIALITA - ANORGANICKÁ ANALÝZA

Praha, Praha - východ
Chemie a potravinářský průmysl|Obchod, nákup, prodej

Bez nadsázky jsme jedním z lídrů na českém a slovenském trhu v oblasti laboratorních zařízení a špičkových přístrojů z oboru analytické chemie a fyzikálních měření: Na trhu působíme již 25 let. A aktuálně hledáme posilu do týmu Anorganické prvkové analýzy - hledáme PRODUKŤÁKA - OBCHODNÍKA

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE do stavebnin - BRNO

Brno, Jihomoravský kraj
Obchod, nákup, prodej|Obchodník|Stavebnictví a reality

Pro našeho klienta, jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů stavebních materiálů, hledáme pro pobočku v Brně akčního obchodníka na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE do stavebnin - region BRNO

REGIONÁLNÍ OBCHODNÍ MANAŽER v oblasti výživy zvířat - Z Čechy, fixní mzda 50tis

Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj
Agronom|Agronomy|Obchod, nákup, prodej

Máte zkušenost s vedením týmu lidí? Jste rozený obchodník? Hledáte práci v agro oboru a nevadí Vám cestování po regionu Z Čech? Pokud ANO, nabízíme Vám pozici REGIONÁLNÍ MANAŽER v oblasti výživy zvířat v úspěšné a moderní české soukromé firmě, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem minerálních krmiv, mléčných krmných směsí, medikovaných premixů a krmiv, minerálních lizů a lizů instantních a dalších produktů.

PŘIJÍMACÍ TECHNIK do autoservisu, 50tis

Jihočeský kraj
Obchod, nákup, prodej|Služby, zákaznický servis

Máte zkušenost na pozici Přijímacího technika nebo Vedoucího autoservisu? Baví Vás komunikace s lidmi? Chcete dělat svoji práci trochu jinak? Staňte se PŘIJÍMACÍM TECHNIKEM renomované značky aut v našem servisu a převezměte zodpovědnost za celou pobočku.

Nenašli jste co hledáte?

Chcete být informováni o nově vzniklých nabídkách z oboru Obchod, nákup, prodej?

* Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Hlavní kancelář

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

Brno

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

Praha

APROFES, s.r.o.
Paříkova 11a
190 00 Praha 9

praha@aprofes.cz
Tel: +420 736 683 303

+420 603 456 779