Aktuální volné pozice : Obchod, nákup, prodej

AREA SALES MANAŽER (který rozumí oceli, opláštění, fasádám)

Praha, Středočeský kraj
Obchod, nákup, prodej|Stavebnictví a reality|Strojírenský, slévárenský průmysl

Chcete být součástí opravdu špičkové skandinávské společnosti? Co je za námi? 80 let navrhování, výroby a instalace rámových konstrukcí pro nejnáročnější stavební projekty. Kromě ocelových konstrukcí v oblasti pozemního stavitelství vyrábíme i mostní ocelové konstrukce pro železnice a dálnice. Náš tým specialistů v České republice posiluje o nového parťáka na pozici Area sales managera.

PRAVÁ RUKA OBCHODNÍHO ŘEDITELE, která miluje excel

Brno
Administrativa|Obchod, nákup, prodej

Děláme radost dětem, ale i dospělým. Dodáváme hračky do MO, VO a speciálních obchodů pro děti. Máme i několik licencí na značku LEGO. Náš svět je hravý, milý a zábavný.

KAM Praha + střední Čechy

Praha
Obchod, nákup, prodej|Stavebnictví a reality

Máte technický mozek nebo stavební či strojní vzdělání? Jste profík přes okna, fasády a různé typy stínící techniky? A k tomu všemu se ještě alespoň trochu domluvíte německy nebo anglicky?

NÁKUPČÍ s AJ - lokalita severní část JMK

Jihomoravský kraj
Obchod, nákup, prodej

Pohybujete se v oblasti nákupu? Domluvíte se i s anglicky mluvícími dodavateli? Do moderní a stabilní společnosti hledám šikovnou/šikovného NÁKUPČÍHO!

TECHNICKÁ POZICE PRO ABSOLVENTY - elektro

Brno, Jihomoravský kraj
Informatika, IS/IT, výpočetní technika|Obchod, nákup, prodej|Technika, elektrotechnika

Jsi absolvent elektro školy nebo jen nadšenec do elektra? Chceš být v kontaktu s nejnovějšími technologiemi? Bavilo by Tě komunikace se zákazníky? Líbilo by se Ti pracovat v hezké kanceláři a stát se pravou rukou obchodníka?

FARMACEUTICKÝ ASISTENT/ASISTENTKA

Olomoucký kraj
Obchod, nákup, prodej

Máte obchodního ducha a zkušenost s prodejem zdravotnického sortimentu? Chcete pracovat v nové, čisté a krásné prodejně v centru Přerova? Rád/a byste nabízel/a kvalitní produkty? Staňte se FARMACEUTICKÝM ASISTENTEM/ASISTENTKOU společnosti, která přináší na český a slovenský trh revoluční a inovativní zdravotnické přípravky (hojení ran, dezinfekce, zdravotní obuv, punčochy, prádlo, pomůcky při inkontinenci, ortézy, kosmetiku, rehabilitační pomůcky, zdravotnické přístroje, přípravky pro diabetiky, potřeby pro maminky atd.

Obchodník pro prodej softwaru

Brno
Obchod, nákup, prodej

Cítíte se v prodeji jako ryba ve vodě? Nebojíte se oslovování nových zákazníků? Chcete prodávat variabilní a rychlý software? Tak rozhodně čtěte dál!

REGIONÁLNÍ MANAŽER PRODEJE (stínící technika)

Praha, Středočeský kraj
Obchod, nákup, prodej|Stavebnictví a reality

Hledáme parťáka do obchodního týmu na region Praha + střední Čechy. Budete prezentovat, prodávat a technicky radit v produktech stínící techniky, markýz a rolet.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - SPECIALISTA NA VÝŽIVU HOSP.ZVÍŘAT

Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Vysočina kraj
Agronomy|Obchod, nákup, prodej

Máte zkušenost s výživou skotu, prasat nebo drůbeže? Domluvíte se anglicky? Hledáte práci v obchodě a nevadí Vám cestování? Pokud ANO, nabízíme Vám pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - SPECIALISTA NA VÝŽIVU HOSP.ZVÍŘAT (prasata/skot/drůbež) v úspěšné a moderní zahraniční firmě, která se zabývá prodejem krmiv a krmných aditiv světových výrobců.

OBCHODNÍK - SPECIALISTA NA VÝŽIVU SKOTU, až 60tis., region Z Čechy

Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj
Agronomy|Obchod, nákup, prodej

Máte zkušenost s výživou skotu? Vystudoval/a jste zootechnický nebo veterinární obor? Hledáte práci v obchodě a nevadí Vám cestování po regionu Z Čech? Pokud ANO, nabízíme Vám pozici OBCHODNÍK - SPECIALISTA NA VÝŽIVU SKOTU v úspěšné a moderní české soukromé firmě, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem minerálních krmiv, mléčných krmných směsí, medikovaných premixů a krmiv, minerálních lizů a lizů instantních a dalších produktů.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro okenní a dveřní kování

Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj
Obchod, nákup, prodej|Stavebnictví a reality|Strojírenský, slévárenský průmysl

Předních výrobce okenní a dveřní techniky a automatických vstupních systémů hledá pro region Západních Čech akčního obchodníka na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro okenní a dveřní kování

OBCHODNÍK PRO IT OUTSORCING

Brno, Praha
Informatika, IS/IT, výpočetní technika|Obchod, nákup, prodej

Nepotřebujeme, abyste byl profík v oboru IT, chceme, abyste měl v sobě obchodnickou krev a ducha. U nás se budete profilovat v oblasti prodeje služeb. Jsme firma, která svých klientům v rámci celé ČR nabízí již velkou řádku let IT služby. Našim zákazníkem je společnost, která nemá své IT oddělení a veškeré požadavky pro ně realizujeme my.

PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA, 50tis

Zlínský kraj
Obchod, nákup, prodej|Stavebnictví a reality

Do týmu pohodových lidí našeho technického oddělení hledáme parťáka na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA!! Poradíte si s projektovým řízením? Jste technický guru? Domluvíte se bez problémů německy?

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT - Vysočina, mzda až 40tis fix

Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Vysočina kraj
Obchod, nákup, prodej

Máte obchodního ducha a pohybujete se ve zdravotnictví či farmacii? Chcete pracovat ve společnosti, která má vlastní prodejní síť ve 14 evropských zemích? Rád/a byste nabízel/a kvalitní produkty? Staňte se FARMACEUTICKÝM REPREZENTANTEM finské společnosti, která v České republice a v Evropě prodává středně velké spektrum léků na předpis, ale také generik a doplňků stravy.

Nenašli jste co hledáte?

Chcete být informováni o nově vzniklých nabídkách z oboru Obchod, nákup, prodej?

* Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Sídlo firmy

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

 

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

 


IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

+420 603 456 779