Aktuální volné pozice : Technika, elektrotechnika

ELEKTROINŽENÝR, mzda až 50tis

Jihomoravský kraj
Technika, elektrotechnika

Máte zkušenosti s přípravou elektrických schémat? Hledáte práci s flexibilní pracovní dobou? Líbilo by se Vám pracovat ve stabilní společnosti s mezinárodním přesahem? Mohla by Vás zaujmout pozice ELEKTROINŽENÝR Elektroinženýr připravuje elektrická schémata zařízení v programu EPLAN, vytváří projektovou dokumentaci vzduchotechnických jednotek, vypočítává a navrhuje elektrické panely a rozvaděče, spolupracuje na vývoji a inovaci řídících systémů.

PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO MORAVU (svítidla)

Brno, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj
Obchod, nákup, prodej|Technika, elektrotechnika

Již 25 let vyrábíme LED svítidla pro průmyslové objekty, komerční objekty a veřejné osvětlení. Na Moravě nám chybí kolega, který by se staral o naše klienty a rozšiřoval by dobré jméno naší firmy.

SERVISNÍ TECHNIK SLABOPROUD - až 40tis

Jihomoravský kraj
Technika, elektrotechnika|TZB

Máte technické znalosti v oboru elektro? Nebaví Vás rutinní práce, rád/a řídíte auto a chcete každý den řešit různé potřeby zákazníků? Mohla by Vás zaujmout tato pozice servisního technika elektro: Budete pracovat pro společnost, která se na českém trhu pohybuje více než 25 let. Většinu času budete trávit v terénu Moravy a někdy vyjedete i do Čech. Úkoly Vám zadá vedoucí a dále už budete pracovat samostatně. Na starosti budete mít drobné montáže, a především opravy kamerových a perimetrických systémů, také elektronické požární a zabezpečovací signalizace.

VEDOUCÍ ELEKTROMONTÁŽÍ

Zlínský kraj
Technika, elektrotechnika

Pobočka zahraniční výrobní společnosti působící v oboru elektro hledá do svého týmu vedoucího elektromontáží. Náš kolega z této pozice bude přecházet do výrobního závodu přímo v mateřské firmě, a proto hledáme místo něho kvalitní náhradu.

Nenašli jste co hledáte?

Chcete být informováni o nově vzniklých nabídkách z oboru Technika, elektrotechnika?

* Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Hlavní kancelář

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

Brno

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774

Praha

APROFES, s.r.o.
Paříkova 11a
190 00 Praha 9

praha@aprofes.cz
Tel: +420 603 456 779

+420 603 456 779