Aktuální volné pozice : Technika, elektrotechnika

ELEKTRONIK - VÝVOJOVÝ PRACOVNÍK

Brno
Technika, elektrotechnika

Do našeho týmu přijmeme kolegu se specializací na elektro, který chce být součástí vysoce specifického a odborného týmu.

SERVISNÍ TECHNIK bezpečnostních systémů (EPS, CCTV, VDT,..)

Praha
Informatika, IS/IT, výpočetní technika|Technika, elektrotechnika|TZB

Do naší nové pobočky v Praze hledáme kolegu na pozici SERVISNÍHO TECHNIKA bezpečnostních zařízení a technologií pro jeden velký objekt v Praze. Náplň práce: - kontroly provozuschopnosti požárně bezpečnostních zařízení jednoho objektu - testování bezpečnostních technologií. - údržba a servis Měl byste splňovat: - znalost technologií Esser (EPS a NZS), MB Secure (PZTS a ACS), WiseNet (CCTV), 2N (VDT) - základy IT výhodou - vyhláška 50/1978, § 5 (revizní technik výhodou) - zodpovědný přístup k práci, časová flexibilita Za dobře odvedenou práci nabízíme: - 38.000 Kč - 50.000 Kč fixní mzda dle zkušeností - 2x ročně odměna - zázemí stabilní společnosti - 100 Kč stravenky - příspěvek na pojištění - firemní automobil i pro soukromé účely - možnost profesního rozvoje a kariérního růstu Jestliže při čtení souhlasně přikyvujete hlavou, pošlete mi svůj životopis na marketa.dorazilova@aprofes.cz a já se Vám ráda ozvu.

Obchodně-projektový manažer -AV technika (mzda od 50 000)

Praha, Středočeský kraj
Obchod, nákup, prodej|Obchodník|Projektant|Projektový manažer|Technika, elektrotechnika

Víte, že LED obrazovka nemá nic společného s ledem, ale se zobrazovací technikou? Chcete se podílet na tom, že návštěvníci prestižních sportovních areálů a koncertů vždy uvidí své hvězdy jasně a čistě? Přispějete rád/ráda k tomu, že se cestující na letišti a velkých dopravních uzlech neztratí a vždy stihnou svůj spoj? Máte zkušenosti s prodejem LED zobrazovací techniky?

SERVISNÍ TECHNIK PRO MORAVU

Zlínský kraj
Stavebnictví a reality|Technika, elektrotechnika

Jste profík na instalace slaboproudých a silnoproudých systémů? Rád byste byl v partě skvělých lidí? Máte § 5 vyhl. 50/1978 Sb.? Chceš poznávat nejnovější technologie v energetice?

TEAMLEADER KONSTRUKČNÍHO TÝMU

Jihomoravský kraj
Konstrukce|Strojírenský, slévárenský průmysl|Technika, elektrotechnika|Výroba, provoz

Máte strojní vzdělání ideálně v oboru konstrukcí? Baví Vás práce v týmu a máte zkušenost s vedením lidí? Domluvíte se dobře anglicky? Že ANO? Přidejte se do týmu konstruktérů originálního produktu, kterým nechybí smysl pro humor.

TECHNICKÝ SPECIALISTA KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ

Jihomoravský kraj, Praha
Projektant|Technika, elektrotechnika|TZB

Jste elektro nadšenec a chcete být v kontaktu s nejnovějšími technologiemi? Baví Vás komunikace se zákazníky a technické poradenství? Líbilo by se Vám pracovat v zázemí kanceláře a stát se pravou rukou obchodníka? Staňte se TECHNICKÝM SPECIALISTOU KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ společnosti, která se v České republice zabývá vývojem a prodejem softwaru pro bezpečnostní technologie a distribucí kamerových systémů.

SERVISNÍ TECHNIK SLABOPROUD - až 40tis

Jihomoravský kraj
Technika, elektrotechnika|TZB

Máte technické znalosti v oboru elektro? Nebaví Vás rutinní práce, rád/a řídíte auto a chcete každý den řešit různé potřeby zákazníků? Mohla by Vás zaujmout tato pozice servisního technika elektro: Budete pracovat pro společnost, která se na českém trhu pohybuje více než 25 let. Většinu času budete trávit v terénu Moravy a někdy vyjedete i do Čech. Úkoly Vám zadá vedoucí a dále už budete pracovat samostatně. Na starosti budete mít drobné montáže, a především opravy kamerových a perimetrických systémů, také elektronické požární a zabezpečovací signalizace.

Nenašli jste co hledáte?

Chcete být informováni o nově vzniklých nabídkách z oboru Technika, elektrotechnika?

* Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Hlavní kancelář

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

Brno

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

Praha

APROFES, s.r.o.
Paříkova 11a
190 00 Praha 9

praha@aprofes.cz
Tel: +420 736 683 303

+420 603 456 779