MARKETINGOVÝ SPECIALISTA, Zlín, 39tis

Lokalita:
Zlínský kraj
Vzdělání:
SOU s maturitou
Kontaktní osoba:
Markéta Dorazilová
tel.: 420605215386
email: marketa.dorazilova@aprofes.cz

Informace o pozici

POZOR všichni, koho zajímají nove technologie!!

Hledáme posilu do týmu, která se rychle zorientuje v IT prostředí a pomůže nám především s tvorbou marketingového obsahu.

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA!

Co bude náplň Vaší práce?

· Vedení projektů spojených s externí a příležitostně interní komunikací

· Copywriting (webové stránky, e-mailing, katalogy, články, případové studie a další)

· Pravidelná aktualizace webových stránek, marketingového uložiště a obchodních aplikací (například aplikace s rozšířenou realitou turnstileART)

· Správa sociálních sítí a marketingových platforem

· Organizace českých i zahraničních veletrhů

· Aktivní spolupráce s obchodním týmem a komunikace s celosvětovou distributorskou sítí

Co byste měl/a splňovat?

· Předchozí zkušenosti v oblasti marketingu minimálně 2 roky (zaměření ideálně na content)

· Pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem

· Řidičský průkaz skupiny "B" – aktivní řidič

· Ochota cestovat i do zahraničí (cca 1-2x/rok - veletrhy)

Co Vám společnost nabízí?

· Spolupráci na HPP - 1. rok určitá

· Nástup možný ihned

· Práci pro dynamicky rostoucí hi-tech společnost

· Jazykový kurz angličtiny na pracovišti a podpora dalšího vzdělávání

· Dovolená 4 týdny s možností nadstandardní dovolené 5 dnů

· Pružnou pracovní dobu (fix 9-14), 40 hodin

· Firemní akce v průběhu roku

· Závodní stravování s příspěvkem ve výši 80 %

· Místo výkonu práce: Zlín

Sídlo firmy

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

+420 603 456 779