Recruitment - kolik kol je tak akorát

Recruitment - kolik kol je tak akorát
18.10.2018

Stává se, že ve svých řadách přivítáte nováčka a po nějaké době zjistíte, že jeho schopnosti a dovednosti nejsou ty, které firma potřebuje? Přitom na pracovním pohovoru se projevoval tak slibně, jeho pohovor byl ukázkový…

Jak recruitment neuspěchat, kolik kol je tak akorát... Abyste o kandidáta kvůli příliš dlouhému výběrovému procesu nepřišli, ale také akorát abyste ho dostatečně poznali?


Čeho si všímat na pracovním pohovoru

Čeho si všímat na pracovním pohovoru
12.10.2018

I když už jsou pro vás pracovní pohovory mazáckou rutinou a správné otázky na uchazeče máte v malíku, občas se hodí provést inventuru. Někdy si při ní člověk připomene zapomenuté poklady...

Pracovní pohovory - jak vybrat na volnou pozici toho nejlepšího, s jakými otázkami vyrukovat? A jak je načasovat? Čeho si všímat a kdy zpozornět?


Štěstí v práci? Hledejte zaměstnance zn. Happiness manager

Štěstí v práci? Hledejte zaměstnance zn. Happiness manager
25.9.2018

Manažer štěstí / Happiness Manager / Chief Happiness Officer. Mnoho označení pro jednu pozici. Vhání vám její název úsměv do tváří? Víte, co je náplní práce manažera štěstí? Nebo ho dokonce máte ve své firmě?

Víte, co je náplní práce manažera štěstí? Nebo ho dokonce máte ve své firmě?


Jak personální společnost vyhledává zaměstnance pro firmy

Jak personální společnost vyhledává zaměstnance pro firmy
18.9.2018

Proces náboru se v jednotlivých společnostech liší. V menší firmách si o přijetí/nepřijetí rozhodne majitel/personalista hned ve druhém kole. Ve větších společnostech (a při odbornějších či manažerských pozicích) je proces náboru složitější a trvá o něco déle.

Specifikace pozice | Dobrý den, já jsem konzultant | Pozvánka do dalšího kola | Uzavřením smlouvy to nekončí


Talent management aneb aneb správní lidé na správných místech

Talent management aneb aneb správní lidé na správných místech
11.9.2018

Talentovaný zaměstnanec = bohatství firmy. Kdo to ale je ten “talent”? Některé firmy považují za talenty pouze klíčové osoby, které mají vliv na výkon organizace. Pro jiné jsou talenty všichni pracovníci, v různé míře a různým způsobem.

Talent management v kostce | Získávání talentů | Identifikujte klíčové kompetence | Jak přilákat talent | Employer branding | Personální marketing | Máme ho, co dál?


Sídlo firmy

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno
IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

Zapsaná v OR vedeným Krajským soudem v Brně pod sp. zn. C 43477

 

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

+420 603 456 779