MANAŽER SYSTÉMU KVALITY, ref. č. H-133

Lokalita: Olomoucký kraj
Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr

Pro našeho významného klienta, úspěšnou expandující výrobní společnost z oblasti automotive, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici:

MANAŽER SYSTÉMU KVALITY

NÁPLŇ PRÁCE:
- komplexní odpovědnost za plánování, řízení a dodržování kvality ve výrobě
- budování a rozvoj systému kvality
- odpovědnost za CCC audit pro Čínu
- posuzování logistických procesů
- stanovení a dohled nad řešením a preventivních opatření

POŽADUJEME:
- VŠ vzdělání (nejlépe technického směru)
- zkušenosti v oblasti řízení výrobní kvality
- znalost, legislativy, ISO norem a problematiky auditů pro oblast AUTOMOTIVE
- komunikativní znalost angličtiny, příp. němčiny
- samostatnost, komunikační schopnosti
- ŘP sk.B

NABÍZÍME:
- zázemí úspěšné prosperující společnosti
- atraktivní mzdu
- týden dovolené navíc + příplatky za dovolenou
- závodní stravování

Nástup: ihned nebo dle domluvy

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám, prosím, zašlete strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Zažádat o místo

Žádost o místo: MANAŽER SYSTÉMU KVALITY, ref. č. H-133 ref.č.: 133

V této kategorii nejsou nyní žádné nabídky.

Kontakty

+420 545 211 946