ÚČETNÍ - ASISTENTKA

Lokalita:
Liberecký kraj, Ústecký kraj (Děčín)
Pracovní poměr:
HPP
Mzda:
35000
Vzdělání:
Střední
Kontaktní osoba:
Iveta Sigmundová
tel.: 420603456779
email: iveta.sigmundova@aprofes.cz

Informace o pozici

Pro mezinárodní firmu s rodinou atmosférou, sídlící v centru Děčína, hledáme novou posilu do týmu na pozici Účetní & podpora logistiky.¨

Hledáme člověka se zkušenosti ve vedení účetnictví, ale který chce zároveň rozvíjet další kompetence a být podporou managementu a celého týmu. Práci, kterou nabízíme je rozdělená na 60 % času účetnictví pro CZ, a na 40 % času na podporu logistiky a backoffice dle profilu člověka. Jelikož reportujeme do zahraničí, vyžadujeme ovládání anglického jazyka na komunikativní úrovni.

Co budete dělat?

1/ Kompletní vedeni účetní agendy společnosti

  • Měsíční vyúčtování zaměstnanců (7 osob)
  • Pokladna, banka, zápočty, cash management,
  • Přijaté / vydané doklady / faktury (tuzemské i zahraniční)
  • Evidence majetku
  • Tvoření rezerv, předplacené platby
  • Zpracovaní DHP (měsíční platné)
  • Zpracováni Intrastat
  • Měsíční reporting ekonomických výsledků
  • Statistické výkazy a veškerá daňová podání
  • Spolupráce s auditory a s kontrolingem

2/ Podpora logistiky a backoffice anebo Obchodního týme dle profilu

  • Kontaktovat dlužníky
  • Příprava reportu pro management a pro obchodní tým
  • Zapojení do přípravy forecasting a budgeting
  • Tvoření rezerv spojení s podporou prodeje
  • BOZP a office management
  • Neustále navrhovat jak vylepšit procesy a náklady
  • Zastoupit logisty ve výjimečných případech na registraci objednávek

Co byste měl/a umět?

  • SS / VS vzděláni ekonomického směru
  • Praxe na pozici samostatné účetní
  • Znalost práce v systém Word, Excel
  • Dobré organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Mít povahu „can do it“ a být schopen iniciativy
  • Vysoké pracovní nasazeni, týmová práce
  • Znalost AJ (nemusí být plynulá)
  • Znalost účetního programu (příklad: Hyperion, SAP, Oracle…)
  • Přepis na český GAAP
  • IRFF

A co Vám nabízíme?

  • Zázemí velké mezinárodní organizace ale s rodinou lokální atmosférou
  • Možnost profesního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnoceni
  • Zaměstnanecké benefity (bonus dle výsledků firmy, školení)
  • Nastup dle dohody (ideálně v květnu)
  • Mám zájem Zažádat přes Facebook Zažádat přes LinkedIn

    Žádost o místo: ÚČETNÍ - ASISTENTKA ref.č.:

    Po přihlášení se Vám co nejdříve ozvu s dalšími informacemi.

    Mgr. Iveta Sigmundová, MBA

    jednatel, psycholog

    tel.: 603 456 779
    iveta.sigmundova@aprofes.cz

Hlavní kancelář

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

Brno

602 00 Brno

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

Praha

Paříkova 11a
190 00 Praha 9

praha@aprofes.cz
Tel: +420 606 089 306

+420 603 456 779