MANAŽER/ka REALIZACE NÁKUPU A PRODEJE KOMODIT

Lokalita:
Vysočina kraj (Vysočina)
Pracovní poměr:
HPP
Mzda:
25000
Vzdělání:
Střední
Kontaktní osoba:
Iveta Sigmundová
tel.: 420603456779
email: iveta.sigmundova@aprofes.cz

Informace o pozici

Naším klientem je úspěšná zemědělská společnost sídlící na Vysočině. V současnosti hledáme do týmu administrativně a organizačně schopného kolegu či kolegyni do týmu obchodníků s komoditami.

Co bude Vaším úkolem?

•Evidence nákupních a prodejních smluv, plnění, kontrola, uzavírání zakázky.

•Komunikace se zákazníky a dopravci.

•Kontrola a vyhodnocování obchodních plánů.

•Řešení reklamací.

•Objednávání dopravy u nákupu a prodeje komodit.

•Monitoring cen konkurence.

•Komunikace s obchodními konzultanty.

•Příprava podkladů pro obchodníky.

Co očekáváme od nového kolegy/kolegyně?

  • SŠ/ VŠ vzdělání (není nutné zemědělské zaměření)
  • praxi v administrativním či obchodním oddělení /rádi si zaškolíme i absolventa/
  • komunikativní znalost anglického jazyka ( komunikace se zahraničními partnery)
  • samostatnost a pečlivost

Společnost nabízí:

  • zázemí české stabilní společnosti s více než dvacetiletou tradicí na trhu
  • mobil, stravenky, sick days
  • nástupní mzdu 25 000 Kč a další benefity

Místo výkonu: Třebíč

Nástup: možný ihned

Pokud chcete být součástí skutečně silné firmy s dobrými nápady a budovat si svou osobní profesní kariéru, zašlete nám svůj profesní životopis a o ostatní se postaráme sami.

Souhlasím s tím, aby agentura APROFES, s.r.o. (IČ 26887444) zpracovávala mé osobní údaje i za účelem předložení jiných pracovních pozic, než je výše uvedená. Zároveň souhlasím s tím, že agentura APROFES, s.r.o. může mé osobní údaje poskytnout v míře nezbytné pro účely zpracování i třetím stranám (zaměstnavatelům), pokud se jimi nabízená pozice v základu shoduje s mými požadavky na pracovní pozici. Souhlas uděluji na dobu 2 let, přičemž tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a nebo požádat o prodloužení této lhůty.

Zažádat o tuto pozici

Žádost o místo: MANAŽER/ka REALIZACE NÁKUPU A PRODEJE KOMODIT ref.č.:

Muž
Žena

Hlavní kancelář

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

Brno

602 00 Brno

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

Praha

Paříkova 11a
190 00 Praha 9

praha@aprofes.cz
Tel: +420 606 089 306

+420 603 456 779