PROJEKTOVÝ MANAŽER junior (elektro)

Lokalita:
Brno (Brno)
Pracovní poměr:
HPP
Mzda:
35000
Vzdělání:
Střední
Kontaktní osoba:
Iveta Sigmundová
tel.: 420603456779
email: iveta.sigmundova@aprofes.cz

Informace o pozici

Ke kolegovi, zkušenému projekťákovi v oboru elektro, hledáme jeho pravou ruku - Project managera juniora ( obor slaboproud, MaR)

Co budete dělat?

  • děláte podporu projektovému manažerovi,
  • řešíte poptávky, nabídky, nákup materiálu ( elektro instalační materiál, rozvaděče...),
  • vyhodnocujete jednotlivé tendry
  • zajišťujete stavbu (logistiku na stavbu, domluvit si pracovníky interní nebo nebo externí pracovníky)
  • jednáte s investorem
  • máte na starosti dílčí části projektů
  • pracujete v kanceláři, ale dostanete se i do terénu

Pracoviště: Brno

Požadavky zaměstnání

Co od Vás očekáváme?

  • vzdělání elektro, minimálně vyučen v oboru ( stačí nám minimální praxe)
  • praxe v oboru min. 3 roky
  • Vyhláška 50, § 7
  • orientace v programu AutoCAD výhodou
  • Umění číst v technické dokumentaci
  • ŘP skupiny B

O společnosti

Jsme na trhu již 17 let a po celou dobu poskytujeme elektroinstalační a projekční služby a servis v oblastech silnoproud, slaboproud a MaR. Naši zákazníci se etablují jak ze soukromého, tak ze státního sektoru. A realizujeme od občanských staveb, přes projekty pro průmysl, logistická centra, polyfunkční budovy až po projekty spojené s energetikou, kde nabízíme celé portfolio našich služeb, popřípadě jejich část.

Výhody

Co Vás nabízíme?

  • fixní mzda 30 - 35 000 Kč
  • stravenkový paušál
  • a hlavně stabilní práci v ekonomicky silné firmě, kdy peníze máte vždy včas na účtu.

Mám zájem Zažádat přes Facebook Zažádat přes LinkedIn

Žádost o místo: PROJEKTOVÝ MANAŽER junior (elektro) ref.č.:

Po přihlášení se Vám co nejdříve ozvu s dalšími informacemi.

Mgr. Iveta Sigmundová, MBA

jednatel, psycholog

tel.: 603 456 779
iveta.sigmundova@aprofes.cz

Sídlo firmy

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

+420 603 456 779