Obchodní referent/ka s AJ nebo NJ - mzda 30-35 tisíc

Lokalita:
Pardubický kraj (Litomyšl)
Pracovní poměr:
HPP
Mzda:
30 000 - 35 000
Vzdělání:
SOU s maturitou
Kontaktní osoba:
Michal Kobza
tel.: 420601094409
email: jobs@aprofes.cz

Informace o pozici

Obchodní tým výrobce průmyslové techniky hledá posilu, která by se chtěl zapojit do procesu zpracování zakázky od přijetí poptávky až po expedici hotových výrobků. Pokud ovládáte angličtinu nebo němčinu na středně pokročilé úrovni a zodpovědnost a administrativa Vám není cizí, hledáme právě Vás!

Požadujeme:

  • AJ nebo NJ na úrovni B2
  • Zodpovědnost a pečlivost
  • Ochota učit se
  • Praxe z obchodní pozice nebo strojírenství výhodou

Nabízíme:

  • Mzdu 30 – 35 tisíc
  • Procenta z obratu firmy jako bonus
  • Stravenky

Náplň práce:

  • Organizace a kontrola expedice hotového zboží jak pro ČR, tak do zahraničí
  • Administrativní podpora technického oddělení (poskytování informací o dostupnosti zboží na interním skladu technikům)
  • Zpracování cenových nabídek
  • Zadávání příchozích objednávek do výroby
  • Komunikace s klienty

O společnosti

Tato česká firma o 80 zaměstnancích dodává průmyslovou techniku pro autoservisy i spediční společnosti v ČR, EU i mimo ni.

Mám zájem Zažádat přes Facebook Zažádat přes LinkedIn

Žádost o místo: Obchodní referent/ka s AJ nebo NJ - mzda 30-35 tisíc ref.č.:

Po přihlášení se Vám co nejdříve ozvu s dalšími informacemi.

Sídlo firmy

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

+420 603 456 779