OBCHODNÍ ASISTENTKA / FAKTURANTKA , ref. č. H-004

Lokalita: Brno
Pracovní poměr:

Umíte anglicky nebo italsky a chcete cizí jazyk využívat v práci?
Vyhovuje Vám rozmanitá práce?
Máte zkušenosti z administrativy?

Pokud Vaše odpovědi znějí ano, tak hledáme právě Vás!

Pro menší českou obchodní společnost hledáme šikovnou posilu na pozici:

OBCHODNÍ ASISTENT/KA - FAKTURANT/KA

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?
- vyřizování a řešení objednávek
- administrativní podpora obchodního a servisního týmu
- zajištění přepravy (termíny nakládky, příslušné dokumentace, časy dojezdu)
- telefonická a e-mailová komunikace s dodavateli (99% zahraniční)
- řešení průběhu zakázek
- zpracování dodavatelských faktur, upomínek za neuhrazené faktury
- účtování bankovních výpisů, platby, spolupráce na řízení Cash-flow

CO NABÍZÍME?
- zázemí stabilní společnosti a příjemné moderní pracoviště
- pestrou pracovní náplň s využitím jazyků
- menší kolektiv a atmosféru rodinné firmy
- možnost osobního rozvoje
- mzdové ohodnocení 25 tisíc
- nástup možný ihned

CO POŽADUJEME?
- SŠ vzdělání technického, obchodního či ekonomického směru
- praxe z administrativy, fakturace výhodou
- komunikativní znalost angličtiny nebo italštiny podmínkou
- výborná znalost českého jazyka
- znalost práce na PC (word, excel, internet)
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- samostatnost a zodpovědný přístup k práci

Nástup je možný ihned nebo dle dohody.
Pracoviště: Brno - Tuřany

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici, prosím, zašlete strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo přímo na e-mail: hana.adamcova@aprofes.cz

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Zažádat o tuto pozici

Žádost o místo: OBCHODNÍ ASISTENTKA / FAKTURANTKA , ref. č. H-004 ref.č.: 004

Nabídky z oboru - Administrativa

TEAM MANAŽER OBCHODU - ZÁKAZNICKÉHO, ref.č. LU-011

Praha
Hlavní pracovní poměr

Máte zkušenosti ze zákaznického servisu nebo obchodního oddělení? Troufáte se na vedení menšího pohodového týmu? A k tomu všemu dokážete s chladnou hlavou řešit třeba i deset úkolů najednou? ANO, ANO, ANO? Proč o Vás ještě nevím. Třeba právě Vás hledám, pohodového,…

OBCHODNÍ REFERENTKA, ref. č. H - 296

Vysočina kraj

Umíte anglicky a chcete angličtinu využívat v práci? Vyhovuje Vám různorodá práce, administrativní činnosti spojené s různým vyřizováním, zajišťováním...? Umíte si vše dobře zorganizovat? Chcete, aby Vaše práce byla důležitá a přínosná a vidět za sebou výsledky? Tak…

Hlavní kancelář

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

Brno

602 00 Brno

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

Praha

Paříkova 11a
190 00 Praha 9

praha@aprofes.cz
Tel: +420 606 089 306

+420 603 456 779