VEDOUCÍ MZDOVÉ ÚČTÁRNY - ref. č. IV - 298

Lokalita: Brno
Pracovní poměr:

Naším klientem je zahraniční společnost, která již několik desítek let patří mezi největšího výrobce netkaných tkanin.
Pro výrobní závod v Brně hledáme kandidátku na pozici: "Vedoucí mzdové účtárny"

Náplň práce:
• Komplexní zpracování mzdového účetnictví (výpočet daní, sociálního a zdravotního pojištění a dalších nutných údajů, včetně nemocenských a překážek v práci)
• Vedení kolektivu 3 mzdových účetních, správa mzdového systému podniku
• Rozbory mezd, podíl na sestavování účetních uzávěrek a výkazů
• Vydávání potvrzení o dosaženém příjmu
• Roční zúčtování daně z příjmu
• Komunikace s příslušnými úřady
• Sledování legislativních změn

Požadujeme:
• Vysokoškolské vzdělání (není podmínkou)
• Praxi na pozici vedoucí mzdové účtárny případně samostatný/á mzdová účetní (min. 5 resp. 10 let)
• Výbornou znalost mzdových předpisů a související legislativy vč. Zákoníku práce
• Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office – především MS Excel)
• Komunikativní znalost AJ (italština výhodou)
• Samostatnost, pečlivost, loajalitu, spolehlivost a chuť učit se novým věcem

Nástup: ihned

Nabízíme:
• Stabilní podmínky zaměstnání, smlouva na HPP
• Odpovídající mzdové ohodnocení (dle zkušeností a praxe od 35.000 Kč)
• Samostatnou a odpovědnou práci
• Možnost seberealizace
• Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

V PŘÍPADĚ, ŽE VÁS PRACOVNÍ VÝZVA ZAUJALA A UVAŽUJETE O BUDOUCÍ ZMĚNĚ ZAMĚSTNÁNÍ, ZAŠLETE NÁM, SVŮJ ŽIVOTOPIS.

Zažádat o tuto pozici

Žádost o místo: VEDOUCÍ MZDOVÉ ÚČTÁRNY - ref. č. IV - 298 ref.č.: 298/17

Nabídky z oboru - Ekonomie, účetnictví, finance

CONTROLLING MANAGER, ref. č. H - 015

Olomoucký kraj
Hlavní pracovní poměr

Pro našeho významného klienta, úspěšnou expandující výrobní společnost, hledáme kolegu/kolegyni na novou pozici: CONTROLLING MANAGER Pozice Controlling manager je součástí finančního týmu společnosti a je podřízena přímo jednateli firmy. Budete úzce spolupracovat s kolegou…

ÚČETNÍ / EKONOM - ref. č. Iv - 295

Brno

Naším klientem je zahraniční společnost, která již několik desítek let patří mezi největšího výrobce netkaných tkanin. Pro výrobní závod v Brně hledáme kandidátku na pozici: "Účetní / Ekonom" Co budete dělat? - zpracovávat účetní doklady, případně finanční…

JUNIOR CONTROLLING - ref.č. LU152

Praha

DATA – ČÍSLA – TABULKY - GRAFY Máte analytický mozek a logické uvažování? V datech, číslech, tabulkách a grafech se cítíte jako ryba ve vodě? A hledáte nový rybník, jezero nebo moře třeba v nadnárodní automotive obchodní společnosti? ANO, ANO a ANO? Proč o Vás…

Hlavní kancelář

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

Brno

602 00 Brno

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

Praha

Paříkova 11a
190 00 Praha 9

praha@aprofes.cz
Tel: +420 606 089 306

+420 603 456 779