ÚČETNÍ / EKONOM - ref. č. Iv - 295

Lokalita: Brno
Pracovní poměr:

Naším klientem je zahraniční společnost, která již několik desítek let patří mezi největšího výrobce netkaných tkanin.

Pro výrobní závod v Brně hledáme kandidátku na pozici: "Účetní / Ekonom"

Co budete dělat?
- zpracovávat účetní doklady, případně finanční transakce v systému SAP.
- spolupracovat na přípravě ekonomických rozborů, periodických výkazů dle platné legislativy a požadovaného reportingu.
- spolupracovat na roční účetní uzávěrce a přípravě roční účetní závěrky, spolupracovat s daňovým poradcem a auditorskou společností.

Požadujeme:
- VŠ/SŠ - vzdělání ekonomického zaměření
- relevantní praxe v účetnictví či auditu min. 3 roky
- znalost aktuální účetní a daňové problematiky
- angličtina na komunikativní úrovni nutná (komunikace s mateřskou firmu v Itálii)
- dobrá znalost práce na PC
- znalost MS Office, speciálně EXCEL na pokročilé úrovni
- znalost systému SAP výhodou

Nabízíme:
- pozici v stabilní společnosti, člen nadnárodní skupiny
- možnost podílet se na nastavení účetních postupů, pravidel a reportingu
- možnost profesního růstu a dalšího vzdělání
- motivující finanční ohodnocení
- benefitní program vycházející z kolektivní smlouvy

Místo pracoviště:Brno
Nástup: možný ihned / dohodou

Mzda: od 28 000,- Kč (dle znalostí a praxe)
Na této pozici očekáváme, že bude kandidátka moci profesně postoupit na vyšší pozici.

Zaujala Vás tato pracovní výzva? Pokud ano, zašlete nám svůj profesní životopis. Znáte-li někoho, komu by se mohla pozice líbit, budeme rádi, když mu o ní povíte, zašlete odkaz :)

Zažádat o tuto pozici

Žádost o místo: ÚČETNÍ / EKONOM - ref. č. Iv - 295 ref.č.: 295/17

Nabídky z oboru - Ekonomie, účetnictví, finance

CONTROLLING MANAGER, ref. č. H - 015

Olomoucký kraj
Hlavní pracovní poměr

Pro našeho významného klienta, úspěšnou expandující výrobní společnost, hledáme kolegu/kolegyni na novou pozici: CONTROLLING MANAGER Pozice Controlling manager je součástí finančního týmu společnosti a je podřízena přímo jednateli firmy. Budete úzce spolupracovat s kolegou…

JUNIOR CONTROLLING - ref.č. LU152

Praha

DATA – ČÍSLA – TABULKY - GRAFY Máte analytický mozek a logické uvažování? V datech, číslech, tabulkách a grafech se cítíte jako ryba ve vodě? A hledáte nový rybník, jezero nebo moře třeba v nadnárodní automotive obchodní společnosti? ANO, ANO a ANO? Proč o Vás…

VEDOUCÍ MZDOVÉ ÚČTÁRNY - ref. č. IV - 298

Brno

Naším klientem je zahraniční společnost, která již několik desítek let patří mezi největšího výrobce netkaných tkanin. Pro výrobní závod v Brně hledáme kandidátku na pozici: "Vedoucí mzdové účtárny" Náplň práce: • Komplexní zpracování mzdového účetnictví…

Hlavní kancelář

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

Brno

602 00 Brno

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

Praha

Paříkova 11a
190 00 Praha 9

praha@aprofes.cz
Tel: +420 606 089 306

+420 603 456 779