MANAŽER SERVISU

Lokalita:
Liberecký kraj (Liberecký kraj)
Pracovní poměr:
Hlavní pracovní poměr
Mzda:
75.000 - 110.000,- Kč
Vzdělání:
Střední
Kontaktní osoba:
Zuzana Vycpálková
tel.: 420606089306
email: zuzana.vycpalkova@aprofes.cz

Informace o pozici

Pro našeho dlouhodobého klienta, se specializací na jednoúčelové stroje, hledáme kolegu na pozici

MANAŽER SERVISU,

jehož posláním bude samostatné vybudování servisního oddělení a posouvání společnosti v oblasti servisu a oprav technologií.

Náplň práce:

  • samostatně tvořit strategii servisního oddělení
  • přiblížíte servis našim zákazníkům
  • řídit svěřené oddělení po stránce koncepční i personální
  • budete odpovědný za vytvoření servisní strategie a její aplikace směrem do firmy i ven k zákazníkovi

Požadujeme:

  • zkušenosti s vedoucí pozicí a výrobním procesem
  • samostatnost, organizační a rozhodovací schopnosti
  • komunikační dovednost
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • perspektivní a zajímavou práci ve stabilní, energické české společnosti
  • zázemí a podporu vedení společnosti
  • plovoucí pracovní dobu
  • kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami
  • služební automobil i k soukromým účelům, včetně pohonných hmot
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, dotované firemní akce, pastelkovné, příspěvek na dětskou rekreaci, společné páteční snídaně a mnoho dalších)

Zaujala Vás pozice a splňujete požadavky? Pak neváhejte a zašlete své CV na: zuzana.vycpalkova@aprofes.cz a na dalším postupu se domluvíme.

Souhlasím s tím, aby společnost APROFES, s.r.o. (IČ 26887444) zpracovávala mé osobní údaje i za účelem předložení jiných pracovních pozic, než je výše uvedená. Zároveň souhlasím s tím, že agentura APROFES, s.r.o. může mé osobní údaje poskytnout v míře nezbytné pro účely zpracování i třetím stranám (zaměstnavatelům), pokud se jimi nabízená pozice v základu shoduje s mými požadavky na pracovní pozici. Souhlas uděluji na dobu 2 let, přičemž tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, anebo požádat o prodloužení této lhůty.

Mám zájem Zažádat přes Facebook Zažádat přes LinkedIn

Žádost o místo: MANAŽER SERVISU ref.č.:

Po přihlášení se Vám co nejdříve ozvu s dalšími informacemi.

Zuzana Vycpálková, DiS.

Senior personalista

tel.: 606 089 306
zuzana.vycpalkova@aprofes.cz

Hlavní kancelář

APROFES, s.r.o.
Kounicova 284/39
602 00 Brno

IČ: 26887444
DIČ: CZ26887444

Brno

602 00 Brno

brno@aprofes.cz
Tel: +420 736 642 774
Tel: +420 603 456 779

Praha

Paříkova 11a
190 00 Praha 9

praha@aprofes.cz
Tel: +420 606 089 306

+420 603 456 779