EKONOMICKÝ ŘEDITEL, ref. č. H-128

Lokalita: Brno, Jihomoravský kraj
Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr

Pro našeho klienta, brněnskou těžební a obchodní společnost hledáme zkušeného manažera na pozici:

EKONOMICKÝ ŘEDITEL

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
- vedení menšího kolektivu
- odpovědnost za finanční řízení firem ve skupině
- komunikace s bankovními institucemi
- controlling a finanční plánování
- vedení a správa podkladů pro daňové audity
- řízení a správa účetní a daňové administrace pronájmů a rekonstrukcí nemovitostí
- vyhodnocování investičních záměrů

NAŠE PŘEDSTAVA:
- VŠ ekonomického směru, zkušenosti z oboru
- praxe na manažerské pozici min. 5 let
- výborné znalosti daňové problematiky, účetnictví, podnikové ekonomiky
- pokročilá znalost MS Office, výhodou znalost systému Altus Vario

CO VÁM NABÍZÍME:
- zázemí stabilní české prosperující společnosti jednoho majitele
- motivující finanční ohodnocení, roční odměny
- příjemnou pracovní dobu do 16.30
- služební automobil pro soukromé účely
- velice příjemné a komfortní pracoviště
- firemní benefity

Pracoviště: Brno - Královo Pole

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

Zažádat o místo

Žádost o místo: EKONOMICKÝ ŘEDITEL, ref. č. H-128 ref.č.: 128

Ostatní nabídky z oboru - Ekonomie, účetnictví, finance

PERSONALISTA / MZDOVÁ ÚČETNÍ, ref.č. H-134

Jihomoravský kraj
Hlavní pracovní poměr

Hledáte pestrou práci v HR? Mzdy a personální agendu máte v malíčku? Nábor nových zaměstnanců Vám také není cizí? Tak neváhejte a NAPIŠTE MI. Ráda s Vámi pozici, kterou hledám pro našeho klienta, proberu podrobněji. PERSONALISTA / MZDOVÁ ÚČETNÍ CO BUDETE U NÁS DĚLAT: -…

Kontakty

+420 545 211 946